bugün

(bkz: ab bas)
bağdat caddesinde,yeşilköy de de şubeleri bulunan,incirli deki yeri tercih sebebi olan güzel waffle tükkanıdır.
bursa fsm'de açıldığını sandığım vafılcı.
yanlış mı gördüm ki acaba?
ismini okuduğumda beni gülümseten ismi çok çelişkili olsada waffle ı güzel olan mekandır.
bursa fsm de bir şubesi bulunan wafflecıdır. gidip denemek gerekir zira türkiye deki en iyi wafflecılardan biri oldu rivayet olunur.
şehir fırsatlarında bolca çıkan ve kullanırken bokunu çıkardığım waffle ve kumpirde üstüne tanımadığım güzide mekan.

http://www.sehirfirsati.c...tanbul/abbaswaffle/679852
o kadar paraya pişman olunmayacak lezzet o kadar taze meyveleri nerden buluyorlar anlamıyorum.
tadına doyulmayan waffle.
istanbul'a her gidişte uğranılası.
Konya, buyulufener nargilenin karsisinda yeni acilan waffle dukkani. Sahsen adim abbas olsa bile boyle bir ismi vafil dukkanina verip katletmezdim. Sirf adindan gitmiyorum ab'bas nedir amk.
(bkz: batmaya mahkûm firma isimleri)
anani sikeyim boyle isim mi olur laannn ?

millet bir de check in yapiyor amk. abbas waffle ne olum ? belcika bunun yuzunden bize savas ilan etse haklidir amk.

abbas ne anani avradini sikeyim ya, okudukca guluyorum amk sinirim bozuluyor bi yandan da.hayatimda bi tane daha boyle sayko mekan gordum adi direkt öküz'dü amk, hayir biz abbas abinin kahvesinde check in yapsak keko oluyoruz amk millet abbas waffle'da yapiyor elit oluyor. sikerim sizin sekilciliginizi. ayrica böyle isim koyan isletmeci zekanin da ta amk.

gitmeyin lan su mekana, gidiyosaniz da check in yapmayin yiyin waffle'ınızı defolun gidin.
Ben bunu urfaya ozel bir yer saniyordum o ne sacma isim lan.
isme bakma lezette bak

Abbas wafılları.
görsel

görsel

Yine dayanamadım.
kemal usta waffle kadar iyi değildir.