bugün

bülent ecevit iyi ki gitti dedirten karşılaşmadır.oynasaydı ne olurdu çok merak ediyorum öte yandan...

ayrıca olli rehn in fenerbahçe ye transferini gündeme getirmiştir.
basketbol musabakasiyla desteklenirse abdullah gul-gokhan ucoklar ikilisiyle katilmaliyiz..oyuncular arasinda arastirma yapilirken iyi reklam olur
izlerken koparmış yerlere yatırmış mactır, fatih terim iyi bir performans sergilemişken, rte beklenen performansı gösterememiştir, ayrıca rte'ye "lan olm bi de top oynadın o kadar falan alman lazımdı bunların hepsinin aklını" ve "vur lan vur" sözlerimle destegimi eksik etmemişimdir
ayrıca peru basbakanı cok ezik kalmıştır, o nedir oyle kısacık boy!!!
olli rehn maca damgasını vurmuş ama cabaları boşa gitmiştir

son olarak organizasyondaki çocuk sıkıntısı gözden kaçmamıştır, 3-4 cocuk liderleri cıkarıp cıkarıp gidip yenilerini almaktaydı.

not : buradan yetkililere sesleniyorum ve aynı macın istanbul'da tekrarlanmasını rice ediyorum. saygılarımla...*
maçın başında önce kim kriz geçirip ölcek diye merakla beklememe sebep olmuştur.
acaba başbakan hala bülent ecevit olsaydı nasıl oynardı, diye düşünüp gülümsememe sebep olan komik ötesi maçtır.
ayrıca maç sırasında fatih terim'in fazla yüklenmemesi göze çarpmıştır..zaten maçın sonunda da "istesek fark atardık ama dengeli bir sonuç olması gerekiyordu" demesiyle de açıkça bunu yapmasındaki amacını belirtmiştir*.
olli rehn maçtan sonra aziz yıldırımı aramış ve başkanım beni al demiştir.