bugün

bir zamanlar sharka nickini kullanan ancak kişisel sebeplerden dolayı artık aabi nickini kullanacak olan yazar.

not: aradığınız kişi fena halde megolamani içeriyor olabilir. fenerbahçeli ve ikizler burcudur benden söylemesi yani... en iyisi sen bulaşma buna pek....
ben tanıyorum onu saygi duyulasi kişiliktir agir abidir ha bi de iyi içer budur
baba bi yazardır.
şark (doğu) bölgesine yönelik olma halini belli eder

ör: şarka gidiyoruz araştırma görevi için (d. tümleç)
entry girmeye yeminli bir yazarımızdır.
o kadar yaziyi* ne zaman okudun da yorum yapiyosun be kardes dedirtmistir. okumadigim dergide yaziyor olma olasiligimi yuzde otuzlara kadar yukseltmistir. gecenin bu saatinde sozlukte basbasa kaldigim guzide insandir bi de.
acıktığını düşündüğüm yazar.yemekle ve içkiyle arası iyi olmalı.
o bir idol...
sabahın 6 sında tüm savaş aletlerine yeni başlık açarak beni dehşete düşürmüş yazar.*
an itibariyle "ben senin yüzmehavuzuna işiyomuyum, sen de benim tuvaletimde yüzme!!!" sloganına sahip eğlenceli yazar.
sözlüğü burda tanıştığı kaliteli insanları seven, sözlüğü herkese tavsiye eden, arasıra saçmalayan ama herkesin saçmalama hakkı olduğunu savunan iş güç sebebiyle artık uzun süre gelemeyen sözlük yazarı. *
tatlısu editi: sözlükten ayrılmayacak sadece sık gelemediği için üzülen yazar.
iş güç sebebiyle gelemeyen mi gelemeyecek olan mı diye sorasım geliyor. hayrola sharka aabi tebdil-i mekan mı??
a'sız bir köğekbalığı anlamında olan (bkz: sharka) olunca da ne anlama geldiğini benim de anlayamadığım sözlük yazarımız * * *
beni iyi analiz edilebilmiş dolayısıyla anlayış yeteneğinin üst düzeyde olduğunu düşündüğüm yazar.ayrıca geç entry girdiğim için özür dilemek istediğim yazar.olsun ama geç olsun güç olmasın.
ikinci kez tanıştığım kişi.*
kendisiyle yakın zamanda antalyada iki kişilik uludagsozluk zirvesi yapacagım kişidir. kutlama apacağız muhtemelen.uçacağız uçuracagız pilota bağlayacağız. *
şimdi efenim dikkat çekici bir mevzu var onu göstereceğimdir sizlere;
buna önce bkz; (#424756)
sonra da buna bkz; (#533864)

bu hikayede geçen herkesin antalyalı olduğunu da göz önüne alınız..
ben korktum açıkçası..
hayır hayır, bu entryi görmemiştim..
aynı kişi de değiliz valla bak!
ama aklım almadı yani..
bu nasıl benzerliktir yarabbim!
aklımı kaçırıyorum sanırım..
(bkz: bu da böyle bir anımdı işte)
(#643130)
hani gecmisinize donup baktiginizda hayatinizin donum noktalari ilk akliniza gelir ya kisiye ozel, hani o andan sonra geleceginize yon veren saygi duydugunuz ornek aldiginiz nacizane insanlar vardir ya sayilari az, hani arkanizda varliginin verdigi guveni hisserdersiniz ya her daim, hani basiniz sikisinca agzindan cikan iki kelimenin probleminizi cozmeye yettigi buyukler vardir ya asmis dedigimiz, hani omrumun sonuna kadar unutamayacaginiz uzerimde cok emegi var dedigimiz, ol dese olecegimiz insan vardir ya bir tane. iste o benim aabim...
atatürk'ün daha çok bize iyi yanlarını değilde kötü yanlarını gösteren yazarcıktır.
AT çobanı. Henüz seyis olamamış. Sanırım ata binmeyi de bilmiyordur.
birçok başlığı ilk dolduran şahsiyettir ama noktalama işaretleriyle arası kötü imiş galiba diye duydum.*
son entrysini 2 yıl önce giren birinci nesil yazar.
kırklarelili kızandır.
son entrysini 9 mayıs 2011 tarihinde behzat ç başlığı altına giren, toplamda 675 başlık ve 1618 entry sahibi birinci nesil yazar.