bugün

a haber'in bazı şeylerden haberdar olmamasıdır.
ülkenin gündemi bu iki zam, ama bir haber kanalı/portalı olan a haber'de, atv'de bu zamlara yer verilmedi.
bunun yerine a haber ekmeğe zam yapan fırıncıları hedef gösteriyor ve bakanlığın ekmek zammını durdurmasını haber yapıyor.

haber başlığına bakın: "vatandaşın ekmeğine göz diktiler..."
https://twitter.com/tvaha...tatus/1046862389398974464

vatandaşın ekmeğine göz dikenler, ekmeğe zam yapanlarmış, bakanlık da bu zammı durdurup kahraman olmuş.

ulan ekmeğe neden zam yapılıyor, bir araştırın bakalım.

ekmeğe yapılan zammı durduran bakanlık, doğalgaz ve elektriğe yapılan zammı neden durdurmuyor, siz doğalgaz ve elektrik zamlarını neden haber yapmıyorsunuz?
Bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler.

Zam haberleri gibi iyice klişe oldu ama herkes hak ettiğini yaşar.
Haberi vermesini mi bekliyordun diye sorarlar adama.
kimse siklemedi ben yazayım bari. a haber hükümet kanalı tıpkı halk tv nin muhalif olduğu gibi.

sen hiç halk tv de hükümetin onca yaptığı hastaneleri, tünelleri, yolları, öldürülen pkk lıları, yapılan operasyomları gösterdiğini gördün mü birader.

chp basa gelince zam haberlerini halk tv nin vereceğini düşünüyor musun? düşünemezsin çünkü işine gelmez.
Ne var bunda A Haber değil akp haber tv.
A haber ajansını vurmadığı içindir. Çünkü a haber diğerlerinin aksine yerli ve milli bordan enerji elde etmektedir. Diğer haber kanalları utansın.
adı a haber ama türkiye'nin gerçeklerinden bihaber olan kanalın zamları görmemesidir.
At gözlüğü değil atın direk kendisini gözümüzün çeperine mevzilendirmek istemelerinden kaynaklanmaktadır.
herkeş faturada görecek.
bu yüzden hep a haber seyrederim. fox tv'de falan her şeye zam geliyor. ben a haber'de hiç zam geldiğini görmedim bir şeye.
a haber başkan erdogan myanmardaki müslümanlar için agladı zırladı diye haber yapar anca.
zam olmadığından normaldir. onlar güncelleme zam değil ki.
gayet normal bir durum. a haberden gündemi takip eden mi var?
foxun yükselen ihracat rakamları göz ardı etmesi kadar doğaldır. not:önemli olan kimin haklı kimin haksız olsuğu değil senin nerde durduğundur.
Onlar cari açık kapandı diye gösterir. Bilmezler ki kur arttıkça açık kapanır.
Muhalif kanallar da her şeyi batmış, bitmiş gösteriyor.
Keşke böyle olmasa.
Size de iyilik yaramıyor.
Adamlar moralimiz bozulmasın diye zam haberi yapmıyor daha ne?
Yalnız haberdeki “vatandaşım ekmeğine göz diktiler” deki “göz dikenler” in yaklaşık %80 i de a haberci tayfa.

Gerçi müstehak bunlara. Besledikleri yılan kendilerini sokacak ki anca anlayacaklar hanyayı konyayı.
niye şaşırıldığını anlamadığım olay. hükümetin şakşakçılığını yapan yandaş bir kanalı haber almak için izlerseniz olacaklar bunlar. Lağım medyasına ait kanalları listemden sileli çok oldu.
Ne beklenir bu münafıklardan?

Akıllarının başlarına gelmesi mi?

Olm bu münafıkların, o pis haçlı zihniyetiyle hiç bir farkları yok. Bunlar yalanla yaşıyorlar yalanla ölecekler.

Köpekler gibi geberecekler bunlar. Kendi evlatları bile gönül rahatlığıyla dua edemeyecekler arkalarından.

Bu aşağılık amiplerin rezilliklerini sen ben görüyor biliyorken emin olun kendi eşleri çocukları iş arkadaşları da biliyor. Ama kimse birbirini ifşa edemiyor çünkü biliyorlar hepsinin günahları birbirine bağlı. Bi çözülseler hepsi dibi boylayacak..
Zam değildir o fiyat güncellemesidir.
(bkz: bazı gazetelerin zamlardan hiç bahsetmemesi)
Ne zammı? Hangi zam? Zam ne demek ki?
Şeklinde bir aptallık içinde olmalarıdır.

Avrupa' daki türklerin akp' ye oy verme sebebi bu kanal yemin ederim. 35 yılını Türkiye' de geçirmiş biri olarak, aslında türkiye' nin televizyonda gördükleri gibi olmadığını anlatamadım ben.

Sorun a haber değil yani, ona inananlar.
bunlar zam değil ki ! alfabemize kim bu z harfini soktuysa allahından bulsun.