bugün

Aşk aptallıktır. Bu söz size başta acı gelebilir ama öğreneceksiniz. Bir düşünün eskiden aşık olduğunuz birisini. Ah ne aptalmışım diyebilirsiniz. 2 aşk vardır benim için vatan aşkı ve tanrı aşkı . Gerisi fasafiso
"Aşk, Aklın bittiği, duyguların başladığı yerdir. Ayrıca insanın hissedebileceği en yıkıcı duygulardan birisidir."
Sonsuz olmayan duygu. Ama sevgiye evrilebiliyor mesela. Hayatınızdaki kişinin sizin için hayattaki rolü değişebiliyor. ilk olarak:
Arkadaş, dost olabilmeyi güvenebilmeyi öğreniyorsunuz.(şanslıysanız)
Sevgili olabilmek. iyi kötü her şeyi paylaşabiliyor, birlikte eğlenip birlikte ağlayabiliyorsunuz.
Nişanlı-eş
Çocuklarının annesi/babası gibi.

Henüz sevgiliden ötesini görmedik ama. Aşkın ömrü en fazla 1.5 yıl. Denedim gördüm.
"kavuşamazsın, aşk olur."
-aşık veysel
Bugün sana yanıt vermeyi o kadar isterdim ki.. kime neyi ima ettin bilemiyorum. O yüzden cevap da veremiyorum ama bana değil değil mi? Hiç de olmayacak... birinden cevap bekliyorsun belli. Ama kim? Ben olmak isterdim.
Aşk bitmeyen bir yolculuk.. O size kapısını açana değin sürecek.
Aşırı sevgi ve bağlılık duygusu, sevi, sevda, amor, diye tanımlamış, tdk.
Ne gel dersin ne git
Ne sev dersin ne sus
Ne dil söyler ne yüz.
Belki de aşk kelimesi insanoğlunun tüm edim ve isteklerini aklamak için yeryüzünün tavanına bir hünerli matkap ağzıyla açtığı yapay bağışlanma tünelidir.

(bkz: Kaan Koç)
kaya gibi güçlü olmak diye bir söz vardır ya; tam da bu ifadeye uyan birinin, yolunun buradan geçtikten sonraki hâline baktığında görürsün, nasıl da rüzgârın kumu savurduğu gibi savrulduğunu...
bir duygudur. pratikte karşılığı hormonlar aracılığıyla duyulan bedensel hazdır. etkisi uzun sürmez. kalıcı olması için (bkz: sevgi) ile ikame edilmelidir.
Sabah aynı sabah,
Ben aynı ben,
Düzen aynı düzen,
Ve Dünya aynı Dünya.
Düzende gizli karmaşa.
Kaos ve bağlaşıklık,
istekler ve kargaşalar.

Raslantılar ama aslında öyle olmayan.

Her şey tanıdık geliyor insana,
Ve anlaşılır geliyor aslında öyle olmasa da
Ama gerçekten de öyle aslında.

Aşka nazaran.

(r.ö.)
Göz bozukluğu'dur.
(bkz: derin sevgi)
Rezil ettiriyor.
görsel
görsel
Bir tek ben mi ne olduğunu bilmiyorum. Sevdiğim iki adam oldu. Karşılarında heyecanlandım. Yanlarında mutlu oldum. Onlarla eğlendim. Evlenme hayali bile kurdum. Ama aşk değildi geriye dönüp baktığımda. Aşk olsaydı bitmezdi sanki. Aşk olsaydı unutamazdım.
Aşık olmak bu muydu yoksa. insanlar anlatırken mi abartıyordu. Bir insan bir kere mi iki kere mi üç kere mi aşık olur.

Aşk ne. Aşık olmak ne. Aşık kalmak ne. Yaşayan var mı dünya üzerinde hala bu güzel şeyleri.
No aşk, yes goygoy.
Kendi kalbini bile isteye siktirip çöpe atılmasına razı olduğun bok çukuru.
coşkudur. her duygunun coşmasına aşk denir. bu sebeple sanıldığının aksine; kavuşmuş olmanın doğal olarak getirdiği sükunet, sevginin azaldığı anlamına gelmez. asıl ve esas olan sevmektir.
Hemen her gece onu düşünürken uyuyakalıyorsanız, başınıza gelendir, derler.
Bir kez oldum. Büyüleyici bir şeydi. ilerde yine aşık olursam gelip ilk sana söyleyeceğim bunu sözlük.
Büyüleyici, ne yaşadığınızı anlayamadığınız garip bir beyin buhranı.
bir gölün en güzel yerinden
Balıkları ve sazlıkları izlemek gibidir. Öyle yem yeşil ve öyle huzurlu.
Aşk en güzel duygu tanımsız olması sebebi ile harikadır tutku biter aşk kalır ama sadece tek bir nüans vardır tutku iz bırakır aşk bırakmaz.
en zor duygu aklını adeta ele geçirir aklında tek bir kişi vardır oda sevdiğin kiş ayrı kalmaya dayanamazsın geceleri yatar tavana bakarak onu düşünür mutlu olursun.