bugün

piyasaya düşen son cin çıkarma videolarından.
görüldüğü gibi hocamız cini pakete koyup paketin ağzını bir güzel kapatıyor.

erkeklerin ağzından çıkarıyor demek ki. kadınlar öyle değil ama duyduklarımıza göre.
Pandomim sanatını ustalıkla icra ediyor. Hadi bu mübarek insanlara saygınız yok, Bari sanata saygınız olsun alçak herifler!
en azından sikmemiş, bu da sevindirici.
Şeytan diyo sakal bırak. Böyle ne kadar aptal varsa dolandır amk.
ata demirer'in aslan esprisi aklıma geldi izleyince.

çevir oğlum çevir akıyor hayvan *
Bu sikmemiş en azından.
Adam tereyağından kıl çekiyor.
Normal bir görüntüdür.

(Götten çıkacak hâli yokya.)
Lan Kilitli torbaya koysaydın bari. Pandomim yapıyor sanki göt.
ya orospu çocukları hiç korkmuyorlar da. gerçekten cin vakası olsa, o sakallıyı cinler nasıl maymun ediyor izlerdik. vatandaşın başka psikolojik sorunları olduğu besbelli, sakallı da bulmuş kerizi yoluyor. yazık günah aq.
amatörlük akmaktadır.
oysa ben çıkardığım 3 harflileri şuna hapsediyorum:

görsel
Cinci hocalar artık bir levent kırca parodisi olmalıdır.
iyi ki bu kafirler müşrikler ile aynı dinden değilim.

insanlar dinden soğuyor uzaklaşıyor.
tecavüzler yolsuzluklar çıkarlar para için yapılan show vs, din ya uçkuruna ya cebine alet eden bu insanlar yüzünden din; cehalet ahlaksızlık haksızlık zalimlik gibi algılanıyor.

insanlığa sığmayan şeyleri dine alet edenler yüzünden, samimi dindar insanlar dindarım demeye çekinir hale geliyor.
işin acı yönü ise bu kafirlere müşriklere bir söz edenler dinsiz din düşmanı olarak etiketleniyor suçlanıyor.
burada onlarca ayet örnek gösterip bunların kafir müşrik olduğuna dair allah kelamı sıralayabilirim ama yine de bunlara bakıp dine karşı soğukluk hisseden insanlara bir şey anlatamam.

işin acı yönü ise ekranlarda o kadar komedi programları yapılıyor ama bu kafirlerin müşriklerin yaptıkları için bir tane skeç parodi ortaya konmuyor.
bu komedyenlere bakıp "bunlar ancak soytarı olur"diyen insanlara ne diyebiliriz, haksızlık ediyorsunuz böyle demeyin diyebilir miyiz?

chaplin "Vicdanınıza, şöhretinizden daha çok önem verin. Vicdanınız sizin kimliğinizi belirler. Şöhret ise başkalarının sizin hakkınızdaki görüşleridir ve bu görüşler ancak onları bağlar" sözünde ne anlatmak istediğini şimdi daha iyi anlıyoruz.

sanatçılar toplumun aynada yansıyan yüzüdür aslında.
çürüme ve yozlaşma öyle bir hal almış ki...
aslında kızmıyorum, her şeyin bir bedeli ve her insanın fiyatı vardır. sadece çok ucuza kendilerini satan insanlara üzülüyorum.
Seans sonunda ücret almıyoruz prensip olarak.
Ama günah dolu bir geceyede hayır demem. Diyebilir. Nasıl olsa tövbe kapısı açık. Mutta desen iki dakikalık bir şey.
bu sadece cüzdanı badeliyor .....
Keriz silkelemiş. Hoca diye geçinen bu yarma bırak çıkarmayı, cini görse altına işer korkudan..
işte aslında istenilen ülke bu şekilde ne kadar acı bir durum.