bugün

98 model honda civicğimle aynı yaştadırlar. not; seksenyediliyim
ilik gibi bir nesildir.
(bkz: sübyan)
hatunlar, hatunlar, hahahatunlar gerçekten insan merteğini bilmesi hususunda narin duyguları berhava olmadan tahsillendirilmeli.

filiz sevişelim mi?
benim tofaştan 6 yaş küçüktürler.

92 model şahinim var evet.
Hatun??

Barbie bebekleriyle oynamaya devam etmesi gereken çocuklardır.
18 lik citirlardir. Ama gelmis gecmis en kalitesiz nesil bunlar bana gore cogu kiz bile degil artik. Ozentiler malesef basini taslara vuracaklar. Heh meslek olarakta en populer meslekleri hemsirelik.
19 yaşında taş gibi hatunlar.
kendi erkek yaşıtlarına göre birer prenses, kız yaşıtlarına göre birer arkadaştır. Sana bana göre çoluk çocuktur ancak artık hepsi reşit olan ve duygularını, düşüncelerini ifade edebilen birer bireydir.
vay amk şaka maka bunlar 19 yaşına geldi. 98 dünya kupası benim dün gibi aklımda daha o yıllarda moda olan jawa motorlar falan bunlar bilmez hakkaten.
98 bi de hatun he mi ? Vay arkadaş ya.
Benim porsche'dan 13 yas kucukturler.

1985 targa kullaniyorum.
benden bir yaş küçük olan kızdır, yazsın bekliyorum.
Olsa olsa genç kız olabilirler hatun dediğin 25ten başlar 35e bazen 40a uzanır.
Ergenliginin bitmesi az kalmış göt-meme tam kıvamında olmuştur. Varsa yeyin için atın sevgi nela.
Herkes için yasal olabilir ama 25+ için etik değildir.
Hatun olmak için erken yaştadırlar.
Kanunen, yetişkin sayılsalar da, bedensel ve ruhsal gelişimlerini henüz tamamlamamış çocukturlar.
sanırım bunlardan benim tanıdığım kadarıyla en yeteneklilerinden birisi macy kate. gelecekte bu ses ve sevimlilikle çok daha popüler olacağı kesin zaten. ayrıca tanım, yaşlandığımı hissettiren nesil.

https://www.google.com.tr...ws_rd=ssl#q=macy+kate&;*
ulan şaka maka 19 yaşına girmişler. zaman nasıl geçiyor anlamış değilim amk.
Yaşlanıyoruz azizim bizim üniversite bitmiş işe girilmiş çalışıyoruz yaşlanıyoruz. Aklı bir karış havada olan gençlerdir.
daha hepsi bebedir. belki 30 yaşlarına geldiklerinde ciddiye alınabilirler.
mature milf karışımı 30-40 lı yaşları seksi bulup gençleri her ne kadar çekici bulmasam da bizim sınıfta biri var 98 li ama milf havası var. . off birader ne göğüs var kızda. kıza 1 defa yürüdüm ürktü. ama sene sonuna kadar yatağa atmış olurum. yok öyle biri ilgilenince göt baş ayrı oynamak gözlüklü şişman kimse iplemiyor ben garip kalmasın diye yanaşıyorum olmaz falan diyor ulan 4 yıl boyunca görebileceğin maksimum çıkma teklifi alma sayın 1 idi onuda ben yaptım başka hangi salak böyle bir şey yapsın. sonra çok üzülecek ama neyse. göğüsler fena ama birader daha o yaşta balon balonn uff kalktı.
çocukmuş hatunmuş, kimsenin kimseyi yatağa attığı yok sakin olun bi çay koyun hele.
Mezuna kalip uniye gec baslayan ve 98lilerle okuyan biri olarak sunu net soyleyebilirim ki bircogunda gelisen ve degisen sadece fizikleri.

Beyin hala su gibi.
Hatun mevkisine henüz ulaşamamış olan 98'li genç kızlar. Hatun; 30'lu yaşlarında, işi arabası olan, arada rakı içip güzel sevişebilen, olgun oturaklı, uzatmayayım izmirli kadınlardır işte..

Bi Hatun hitabı, izmir'li kadınlara bu kadar mı yakışır bee.