bugün

(bkz: zigot sözlük yazarları)
(bkz: doğmamış sözlük yazarları)
(bkz: 97 doğumlu yazar)*
97 doğumluyum.bu kadar bilgili insanın içinde söz hakına sahibim hatta bazı yazarları eleştiriyorum ve arkadaşlarım bana einstein diyor.
(bkz: cenin halindeki yazarlar)
sandalye testine tutulmalı olandır.
(bkz: şu an sperm olan sözlük yazarları)
(bkz: birazdan halının üstüne düşecek olan yazarlar)
akıl yaşta değil başta detirdendir. ( 9 yaş var aramızda )
(bkz: 97 doğumlu yazarlara öneriler)
Günümüz şartlarının aramıza saldığı yazardır. Düşünüyorum da ben internetle tanıştığımda sakal tıraşı olmaya başlamıştım. Ve öyle 7/24 adsl, fiber optik falan yok. Bildiğin 56k modem hatta ilk modemim 14400 idi. Ararsın numarayı car cur garip seslerden sonra bağlanırsın. Telefon faturası da kol gibi gelirdi. Tabi ekşi falan yok o zamanlar, mirc var, o hızda anca chat yapabiliyorsun ve onda da lag var. Gel de yazar ol, hadi diyelim kabiliyetin var, sözlük nerede? Kıymetini bil 97'li. Hava da atma, sen burada yazıyorsan, bu senin iyi olduğunun göstergesi değil, imkanlarının olduğunun göstergesidir.
(bkz: anne bitti)
(bkz: benim babam senin babanı döver)
(bkz: vitamin)
(bkz: 85 doğumlu sözlük yazarları)
bu başlıkta adım geçmeli.
benimle aynı yaşta sözlüğe başlamış yazardır. bir de benimki gibi saçmasapan bir mahlas seçmediyse kendine ayakta alkışlayacağımdır. aradan 5 yıl geçince ilk entrylerini yakma isteği duyacağını da şimdidem belirtir gözlerinden öper sbssinde başarılar dilerim.
(bkz: amip)
fifa 97'dir o.
değerlendirmeleri-katkıları ''sıçtım ada oldu'' tarzında olup, kendini ispat etme eylemler yumağı şeklinde olabilir ki, şekil a; 97 doğumluyum. bu kadar bilgili insanın içinde söz hakına sahibim, hatta bazı yazarları eleştiriyorum ve arkadaşlarım bana einstein diyor diye nihat doğan tarzı ender tanımlamada yapabilir.

lakin; uzattım ada oldu tarzı kart yazarlar değerlendirme-katkısı olması kaçınılmaz ki, örneğin şekil b; sandalye testine tutulmalı diyerek kemik testi yerine alternatif çözümde üreten yazarlar çıkacaktır. bu söz anadolu da ''şapkayı vuracaksın, yıkılmaz ise tam yaşında'' sözünü hatırlatsa da sperm-amip-portakal-zigot vb tanımlamalardan daha şık görünüyor.

siz, bir ömürsünüz.
4 sene sonra öss'ye gireceğim rakiplerim.
(bkz: 404 error)
vardır. kardeşimdir. öz kardeşim.
siktirin gidin sbs ye çalışın diyeceğim yazarlardır.
anam çocuktur bunlar dahaaa.
milenyum terk yazarlardır.
liseyi yeni kazanmış, 4 sene sonra üniversite heyecanı yaşayacak ve oy kullanacak yazarlardır.