bugün

93 lü yazarlardan daha akıllı oldukları kesindir. cool amcanız çükünüzü yesin sizin.
(bkz: beni diyo abi beni)
hayatın baharının da baharında olan yazarlardır. iyi değerlendirin lan. bi daha geri gelmiyo * *
(bkz: buyrun benim)
ayrıca bkz.
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
(bkz: kesin benden bahsediyorlar)
tebrik edilesi yazarlardır. bizleri geçmektedirler.
(bkz: ben)

Evet evet, yazar olabilmek için evli, mutlu, çocuklu olmak gerekmez tabiiki.
(bkz: biri beni andı)

şimdi olmazsak, ne zaman olacağız yahu?
(bkz: cedric)
ben ilkokula başlarken dünyaya gelmiş sözlük yazarları, şimdi büyümüşler de aynı sözlükte aşık atıyorlar bizimle.* hanimiş de hanimiş maşallah.
(bkz: eneee)
aradan 2yil gecmistir. su an 16yasindalar kendileri. happy birthday, daha nice yillara.
birçok ilki sözlükte yaşayacak yazarlardır. bunlara da ilk elden bütün sözlük ahalisi tanıklık edecektir. çükünü keşfettiği an itibarı ile başlayıp bunu kabullenip normalleştiği ana kadar olan zaman zarfında sol sütunu karı, kız, am, göt, çük, masturbasyon ile parselleyecektir. iq su otuzmuşcasına açtığı başlıklar çoğunlukla kaba bir zihni olmasından değil kelime dağarcığının kifayetsizliğinden kaynaklanmaktadır. zaman her şeyin ilacıdır.
sözlüğe küfürsüz entry yazmamak için kendini zor tutan yazardır.
(bkz: 95li insan mı olur lan)
Sözlügün tadi tuzu bunlar. Buyrun bekleriz.
(bkz: liseli dedected)

edit: yalan mı amk? ne eksiliyon?
(bkz: bebeler buraya beyler)
bazen 95li bir yazarla 90lı bir yazar arasında pek bir fark olmaz.kişinin kendisini geliştirmesidir önemli olan.
yazarlık ruhu yaşta değil baştadır dedirtir.
Tecrübeye değil yaşa bakan zihniyete hedef olan kitlenin bir parçası.
dünya barış yılı'nda doğduklarından dolayı barışa inanmaları muhtemeldir.
yaşlarını söyledikleri zaman:
- lütfen bana liseli muamelesi yapma tamam mı !!

diye, sizleri uyarması muhmetel olan güruhtur.
sözlüklere takılmaya başladığım da yaklaşık olarak bende o yaşlarda olduğumdan dolayı çok da garipsemediğim olaydır. garipseyenlere ise şaşırmaktayım.
lisede okuduğum sırada dünyaya gelmiş güruhtur. henüz çocuk yaşta olsalar da isyankar tutumları takdirlerime sabep olmaktadır.