bugün

tek sayıların uğursuzluk getirdiğine inanıldığı için 1995 doğumlu yazarları safdışı bırakarak sol frame de yerini alan yazarlardır.
icinde bulunabilmek istedigim topluluktur. bir cok deneyimin yeni yeni kazanildigi, hayatin cok daha inis cikisli oldugu bir donemi yasayan dostlardir.
entry girerken biberonlarından süt içen sözlük yazarlarıdır.

Edit: Bebek yazarlar rahatsız. Seri eksileme eylemindeler.

94 doğumlu sözlük yazarları, bu entryimi anlaşılmamış entrylerim arasında 2. sıraya taşıyarak, hakikaten biberonlarından süt içtiklerini ispat ettiler. Sizi gidi küçük yaramazlar.
uyusunda büyüsünlerdir.
(bkz: allahım sana geliyorum)
(bkz: uludağ sözlük lisesi)
"akıl yaşta değil baştadır"ı kanıtlayabilecek potansiyele sahip olan yazarlardır ama iş bu potansiyeli kinetiğe çevirmektir.
(bkz: kendini çözememişken sözlüğü çözmek)
sözlükteki büyüklerinden ya da entrylerden çok şey öğrenebilen yazarlardır.

am-meme-göt üçlüsü haricinde, hayatı öğrenen bir ergenin şu "yetişkin" yansımasından öğrenebileceği o kadar çok şey var ki... sadece birkaç saat ergen gözüyle dolaşın sözlükte. ama elinde telefonuyla sevgilisinden mesaj bekleyen bir ergen olarak değil. öğrenmeye çalışan bir ergen gözüyle. ve sözlükteki herkesin sizden yaşça büyük, bilgili ve deneyimli olduğunu varsayın. bir "kürt" başlığında ülke bölmeyi, bir "kadın" başlığında penisinizi nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenebilir, hiç değilse fikir sahibi olabilirsiniz.

cidden, 94'lü yazarlara saldırmak yerine bunu yaparsanız, bu yazarların, sağlıklı gelişmeleri halinde canavar gibi adamlar olabilecekleri gerçeğinin siz de farkına varacaksınız. benim babamın bir fikir hakkında 50 insanın görüşünü okuma ve bunu yaparken eğlenme fırsatı yoktu.

ama benim var ve kullanıyorum. dövmeyin bizi, sevin.

(bkz: aa bu benim lan)
keşke ben de 94 doğumlu olsaydım deyip,yaşlarına imrendiğim yazarlardır.
(bkz: buyrun benim) **
(bkz: hayatın sillesini yememiş yazarlar)
daha fenaları da vardır. (bkz: 96 doğumlu sözlük yazarları)
1916 yaşındaki yazarlardır.

2010 - 94= 1916

ayrıca bu yazarların dedelerinin hz isa'yı tanıma ihtimalleri vardır.*
öğrenme çabası içinde olan ama daha öğreneceği, yaşayacağı da çok şey olan yazar.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: eksi oy alacağını bile bile entry girmek)
(bkz: bana teyze diyebilirsiniz)
1917 den gün almış sözlük yazarlarıdır.
söz büyüğün sözlük küçüğün demektir.
içinde benimde bulunduğum sözlük yazarları grubu.*
(bkz: Beni tanıdılar sen kaç)
prima kullanan sözlük yazarlarıdır.
erkek olanlarının bıyıkları henüz saç şeklindedir, sakalları da tam çıkmaz ama şekil yapmaya çalışırlar yine de o kıllarla. garip ses tonları vardır. genelde uzun ama zayıftırlar, vücutları oturmamıştır.
kız olanlarının hayatı ise lise tuvaletinde sigara içme, okula girmeden etek kıvırma, facebook iletisinde şarkı sözü paylaşma, üniversiteli erkeklerle çıkma hayali, bir gün çok mutlu olup ertesi gün durup dururken çok mutsuz olma şeklindedir.
geçecek bu günler kardeşlerim.
bi de sinirlenip hemen eksilerler. kıyamam. yarın tatil hadi bugün geç yatabilirsiniz..
en azından 4 bir tarafı bakire kelimesi olan yazarlardan değillerdir. *

edit: eksile, çokda fifi
+13 filmlere ucundan girebilen yazarlardır. bu arada lan harbiden 94lüler 16 yaşında mı? vay amk. biz hakkaten yaşlanmışız.
+13 filmlere ucundan girebilen yazarlarmış... fransa'da tinto brass'in filmlerini ve antichrist, irreversbile, cannibal holocaust, crash ve martyrs gibi filmleri izleyebilirler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar