bugün

(bkz: yaz panpa)
Benimde dahil olduklarımdır.
(bkz: francesbean)
bu aralar üniversite kaydı için gerekli olan evrak işlerine boğulmuş yazarlardır. hayır da kardeşim siz hazırlasanız her şeyi de biz gelip orada bir imza çaksak daha iyi olmaz mı ? demekten kendilerini alıkoyamayan yazarlardır.
kızlarına "üniversitede erkekler size teklif edecek" dediğim yaş grubudur. hazır olun ha, mezun oluyoz bak büyük sınıfız biz.*
(bkz: fişiyle getirin değiştiririz)
en büyük nesilli olanları motosikletli kızdır.
(bkz: suphanallah kardeş 92 li insan da mı var)
(bkz: yirim)
kardeşimde içinde olsa keşke dediğim yazarlardır.yok ama bizimkisi anca oyun oynasın.
"üniversitede kızlar teklif etmiyor fazla heves etmeyin" demek istediğim yazarladır.
benimdirim. 18 yaşına girdim üniversiteye geçtim ama hala liseli alert diyebiliyorlar.*
bu sene çoğu üniversite sıralarını işgal edecektir. kız olanlarını dört gözle bekliyoruz. tabii illa sözlük yazarı olacak diye bir kaide yok, 92'li herhangi bir kız da kabul.*

edit: beyler sakin. ne çok seviyorsunuz lan eksilemeyi.
pek cogunun 31 agustos itibariyle universite kayitlarina girisecegi gruptur.
1992 de doğmuş, 18 yaşına yeni girmiş, bu referandumda oy kullanacak (kullanmasa bile 2011'de kullanacak) sözlük yazarlarıdır.
ayrıca bakınız --> (bkz: liseli alert)
(bkz: üniversiteye kapağı atın rahatsınız)
sanılanın aksine artık liseli değildirler. hatta bir kısmı (şair burada kendine sesleniyor) çalışmaya başlamıştır bile.
büyük bir çoğunluğu reşit olmuş, 2010 yılının (bende dahil olmak üzere) ygs kurbanları olan yazarlardır.
-da ayrı yazılır.
onlarda büyür.
Hepsi de 18 yaşına girmemiş yazarlardır. *
(bkz: aa bu benim lan)
edit:eksileyen arkadaşlar ne gareziniz var lan 92 lilere neyini eksiledin anlamadım ki.
şu bu o, nihayetinde üniversiteye kapak atıp en güzel senesini geçirecek olan yazarlardır. *
(bkz: 83 lüyüm sekste güçlüyüm)
(bkz: 93 lüyüm boxta güçlüyüm)
şu günlerde genelevlere en çok raabet eden yaş grubu...