bugün

şahsımın da içinde olduğu yazarlar kısmına girer. ayrıca şu sıralar sol frame modasıdır. bu yazarlar 18 yaşına basmış olmakla beraber çoğu üniversite hayali ile yaşamaktadır. en azından artık reşittirler efenim.
(bkz: 92 liyiz ufak pipiliyiz) *
Girdik de ne oldu değişen birşey yok.Adam aynı adam yani.
birçoğunun şu an 3. rüyasını gördüğü tayfa. hadi sizde yatağa okul sınav felan vardır yarın..
sonra inci sözlük böyle kötü şöyle kötü efendim. (bkz: @1)
"Yaşıtlarım üniversitede ben ne yapıyorum lan?"
Diye kendime soru sormama sebep başlık.
yeni kasa yazardır, ayrıca klimalıdır.
şu sıralar en çok nasıl geçtiye cevap veren yazarlardır. ama ben biliyorum gerekeni yaptılar.
şu günlerde genelevlere en çok raabet eden yaş grubu...
(bkz: 83 lüyüm sekste güçlüyüm)
(bkz: 93 lüyüm boxta güçlüyüm)
şu bu o, nihayetinde üniversiteye kapak atıp en güzel senesini geçirecek olan yazarlardır. *
(bkz: aa bu benim lan)
edit:eksileyen arkadaşlar ne gareziniz var lan 92 lilere neyini eksiledin anlamadım ki.
Hepsi de 18 yaşına girmemiş yazarlardır. *
onlarda büyür.
-da ayrı yazılır.
büyük bir çoğunluğu reşit olmuş, 2010 yılının (bende dahil olmak üzere) ygs kurbanları olan yazarlardır.
sanılanın aksine artık liseli değildirler. hatta bir kısmı (şair burada kendine sesleniyor) çalışmaya başlamıştır bile.
(bkz: üniversiteye kapağı atın rahatsınız)
1992 de doğmuş, 18 yaşına yeni girmiş, bu referandumda oy kullanacak (kullanmasa bile 2011'de kullanacak) sözlük yazarlarıdır.
ayrıca bakınız --> (bkz: liseli alert)
pek cogunun 31 agustos itibariyle universite kayitlarina girisecegi gruptur.
bu sene çoğu üniversite sıralarını işgal edecektir. kız olanlarını dört gözle bekliyoruz. tabii illa sözlük yazarı olacak diye bir kaide yok, 92'li herhangi bir kız da kabul.*

edit: beyler sakin. ne çok seviyorsunuz lan eksilemeyi.
benimdirim. 18 yaşına girdim üniversiteye geçtim ama hala liseli alert diyebiliyorlar.*
"üniversitede kızlar teklif etmiyor fazla heves etmeyin" demek istediğim yazarladır.
kardeşimde içinde olsa keşke dediğim yazarlardır.yok ama bizimkisi anca oyun oynasın.
(bkz: yirim)