bugün

maç sonrası diğer maçın hemen öncesinde gs taraftarları bir taraflarından demeçler de uydurmaya başlamışlardır. fenerbahçe'nin oyuncusu kesinlikle taraftarını gs taraftarının bir tarafına sokmaz. tamamen iftira.

r'leri söyleyememe espirisi de çok yaratıcı bravo.
ülkerden önce, hem de şikeci cinconun şampiyonluğunun tam ertesi sene fenerbahçe'nin şampiyon olduğundan haberi olmayanların bir taraflarının arşa değdiği maç.

bizim bir sürü branşımız var ve hepsinde kafanıza kafanıza vuruyoruz. o yüzden beyin ücreleriniz ölüyor, hafızanız da bundan zayıfladı herhalde.
fenerbahçe ülker'in 8 saniye kala pes ettiği maçtır. Sonraki maçlarda dahada erken olacağını ümit ediyorum.
yav bu uzun vadeli takım lafları nedir gscc için. siz kimi kandırıyorsunuz. anca kendinizi kandırıyorsunuz. haluk yıldırım, ermal kurtoğlu, tutku açık ve arada 1-2 patlama yapan zenciyle mi uzun vadeli düşünülmüş oluyor?
(bkz: koyduk mu)
(bkz: koyalım fenere döne döne)
ülker ile birleştikten sonra basketbol'da şampiyonluğu öğrenmiş takım taraftarlarının galatasaray taraftarlarının atmosferine bok atmaya çalıştığı maçtır.

eh be canım kardeşim; biz bu takıma yenilmez armada derken, siz basketbol diye bir branşınızın olduğunu bilmiyordunuz.

kaldıki "o kadar euroleague maçı oynadım böyle bir atmosfere ilk defa şahit oluyorum." diyen sizin basketbolcunuz, bizim basketbolcumuz değil.

(bkz: naber)
fenerbahçeli basketbolcu sarunas jasikevicius maçtan sonra "o kadar euroleague maçı oynadım böyle bir atmosfere ilk defa şahit oluyorum." demiştir.
yeni geldim salondan. yorgunluktan heryerim ağrıyor. keyifli maç oldu, bizim adımıza streste had safhadaydı.hakemler kötüydü. galatasaray'ın oyunu kopartabileceği birçok dakikada yaptıkları müdahelelerle buna izin vermediler.

maçın 5. dakikasında, hayatındaki 2. basket maçına benim zorumla gelmiş olan arkadaşa dönüp, bu atmosferde bu maçı kaybetmeyiz, rakip bu salondan çıkamaz dedim ve öylede oldu. avrupanın belkide en müthiş basketbol taraftarı olmuş durumdayız ve giderekte perçinliyoruz bunu.
bir kere çok zevkli bir maçtı. maçın son periyodunda 4 sayı galatasaray öndeyken fenerbahçe ülker'in arka arkaya 3 hücumu değerlendirememesi ve buradan dönen toplarda galatasaray cc'nin de başarısız olması maçın uzamasına neden oldu.

galatasaray oyuncuları kazanmayı en çok isteyen taraftı ve nitekim de öyle oldu. umarım serinin 4. maçını da kazanırız.
kafalarına vura vura kazandığımız, takım olmak neymiş gösterdiğimiz maçtır. baksana pişt lan bilet var fenerli, gelcen mi la abdi ipekçiye, götüreyim mi? alla aşkına burda ağlama, o atmosferi gör de kendine gel. trübünlere hareket yapan emil predzic gibi göt olmak istemez misin maç sonunda? *

paranın satın alamayacağı şeylerin hepsi bizde. hırs, azim, taraftar, mücadele, 0 dan ayağa kalkmak ve daha fazlası... ne diyim lan, kazandık mı diyeyim koyduk mu diyeyim. *

neyse ben ne diyceğimi biliyorum:

ne ekmek ne su bir tek sen abdi ipekçi nin yenilmez armadası.

ha bu arada ''galatasaray cc fbülker e sayı atamıyor,direnemiyor diyenlere kapak olsun, serinin en çok sayısını attık bugün, fb ülker de sayı yeme rekoru kırdı: kılçıksız 97 sayı. afiyet olsun.
galatasaraylı oyuncuların vermek için herşeyi yaptıkları ama zor da olsa uzatmalarda aldıkları maç. hepsini tebrik ediyorum. iki, üç takviye ile kadro kalitesi arttırılırsa (ki ünal aysalın bunu sağlayacak bütçeyi vereceğini düşünüyorum) sene'ye bu galatasaray çok canlar yakacaktır.
bu maçta feneri yendiğimize bakmayın siz! fener kadro kalitesi açısından galatasarayın çok üzerinde bir takım. ama bizimkiler kadar hırslı değiller çünkü iyi oyuncularının çoğu yabancı. bizimkilerin hırsına biraz teknik eklenirse müthiş olur.
bu şampiyonluğu kaybetsek de bu hırs gelecek adına umut bence.
(bkz: yenilmez armada)

http://i53.tinypic.com/2dv2x4x.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=EqyzXapqBXg
güzel oyundu fenerbahçe'ye teşekkürler böyle enfes bir maç izlettiği için. teşekkürler galatasaray'ım!!! ''97-93''
2011 tbl final serisinin 3. maçı olmakla beraber galatasaray'ımızın ilk galibiyetini evinde aldığı maçtır.

1. çeyrek : 23 - 21
2. çeyrek : 27 - 24 (50 - 45)
3. çeyrek : 22 - 22 (72 - 67)
4. çeyrek : 12 - 17 (84 - 84)
1. uzatma : 13 - 9 (97 - 93)

galatasaray'ımızın son çeyrekteki kötü oyununa, shumpert'ın sakatlanmasına, rancik'in sakat olup oynamamasına ve çalınan kolay faullere rağmen kazanmayı bildiği maçtır.

sezon boyu %75 serbest atış atan shipp'in 2'de 0 atınca deli olduk ama taraftarın da inanılmaz desteği ile kazandık, çok mutluyuz. şimdi çok seviniyoruz neden mi? çünkü 21 yıl sonra finale çıktık. neden mi? çünkü sezon boyunca iyi oynayarak buraya gelmeyi hak ettik. neden mi? çünkü en önemli iki oyuncumuz yokken maçı kazanabildik. neden mi çünkü önceki 2 maçta da 20 sayı fark yiyip kazanabildik. neden mi? çünkü 4 senedir lig'in en başarılı takımına evimizde yenilmiyoruz. neden mi? çünkü fenerbahçe ülker'in 1/5'i bütçeye sahip takımım kazanmasını bildi. onun için ;

(bkz: koyduk mu)
2 maçtır fark yemekten başı dönmüş gs'lilerin uzatmalarda göt zoruyla gelen galibiyetle kafayı yemelerine sebep olmuş maç.
asla dengimiz olamayacaksınız. bunu siz de gayet iyi biliyorsunuz.
iyi bir seyirci desteği ve özverili oyunla kazandı gs cc, tebrikler; ne kadar maç bizim için o kadar keyif.
burası abdi ipekçi. burada ruh var. asaletimiz yeter!
galatasarayı tebrik ettiren, galatasaray taraftarına güldüren maç olmuştur.
galatasaray taraftarı taklidi yaparak yorum yaparsak :

cafe crown'a yenildiğimiz maç.
şampiyonluk serisinin 4-0 değilde 4-1 sona ereceğinin işaretidir. zira galatasarayın maalesef alacağı ilk ve son galibiyet olacaktır.

not: cola turka lıyım.
aradaki kadro kalitesine rağmen galatasarayın galibiyete uzanmıştır. taraftarın büyük desteği gözardı edilemeyecek müsabakadır.
galatasaraylıyım, fanatiğim, aşığım kulübüme, takımıma. ama ben böyle at gözlüğüyle bakan adamlar olduğu sürece utanırım galatasaraylılığımdan. sözlükte olsun, forumlarda olsun şu maçın skoruna bakıp koyduk mu, s.ktik mi bilmem ne yazanlar var. yahu kazandık tamam, sevinelim tamam ama adamlar 2-1 öndeler. 4. maçı da büyük ihtimalle alıp en sonunda da şampiyon olacaklar. nedir bu heyecan gençler liseliler gibi coşuyorsunuz. galatasaray' ın asaletine, büyüklüğüne yaraşır şekilde davransanıza. zaten galatasaray cc bu sene şampiyonluk hedefiyle çıkmadı yola. seriyi 4-0 verseydi de alkışlanmayı hak etmişti. bir sakin olun alt tarafı bir basketbol maçı. adamların eline koz veriyor kendinizi ezik gösteriyorsunuz. galatasaray fenerbahçe' ye mağlup olmakla küçülmeyeceği gibi fenerbahçe' yi yenerek de büyümez. derseniz ki onlar da öyle davranıyor; bu onların ayıbıdır derim. galatasaray asaletin, büyüklüğün ve tevazunun adıdır.
teşekkürler çocuklar, teşekkürler oktay mahmudi.
ve teşekkürler fenerbahçe; bizimn gibi büyük bir takımın ezeli rakibi olup bize bu heyecanları yaşattığın için.
fenerbahçe ve galatasaray birlikte büyümüştür ve büyüyecektir.
Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kendi sahasında kazanacağını anladığımız karşılaşmadır.

Yalnız bu maçta Galatasaray'ın mücadelesini ve inadını da tebrik etmek gerekiyor, çok iyi oynadılar. Bu hırsı devam ettirirlerse sıkıntı olabilir belki bizim adımıza ama; ben böyle olacağını düşünmüyorum.

Tabii genel bir görüş ise, böyle muazzam bir maçı bizlere izlettikleri için iki takımı da tebrik ediyorum!
uzatma periydu sonucu gelen 4 sayı farklı galibiyet için cafe crown embesillerinin koyduk, soktuk muhabbeti yaptıkları maç. o zaman ilk 2 maçtaki toplam 43 sayılık fark sonrası götlerinin üzerine oturamamışlardır bu mantıkla.

daha sinan erdem e tıpış tıpış gelecek sizin kedi sürüsü.
yenince siktik mi soktuk mu yenilince ülker yendi bizi yeeeaa diyenlerin yine mitoz bölünerek çoğaldığı maç.
güncel Önemli Başlıklar