bugün

Şüphesizki ligde oynama şansı bulamayan negredo'nun verdiği gol sözünü teneke kupa maçlarında göstermeye çalışması sonucu gerçekleşmiştir.
Ayıp ulan! Evet.

görsel
beşiktaş’tan 9 gol yediğine değil negredo’dan 4 gol yediğine ağlıyor.
Bu ülkeden ne kova yaşar'lar ne hakan arıkan'lar geçti Emrullah kim ki *
Adam gene iyi dayanmış ben olsam saha kenarındaki polisin silahını alır intihar ederdim amk.
zor günler geçiren bir takımın kalecisidir. maddi durumdan 9 puanı silinen parasını belki alamayan bir takım üzerinde böyle rencide edecek skor almak ayıp. evet.
mazlumun gözyaşının sebebi b*şiktaş. ortamlarda şeref meref dersiniz.
başka ağlayanlarda var tabi
unutma unutturma tinerci.
görsel
sevindirmiştir.

neden mi ?
çünkü mağlubiyetine ağlamak, bir utanma belirtisidir.
https://www.haberler.com/...acikladi-10290638-haberi/

yine moral veren de negredo olmuştur.
işine olan bağlılığının göstergesidir.

Bir beşiktaşlı olarak üzüldüm kardeşime...
Fenevli ve cinconlulara girip çıkan nedir başlığı.
Sinek gibi üşüşmüşsünüz.

Fenevbaçe 0
Benfica. 7

Fenerbahçe 1
Sigma. 7
( sigma hangi ülkenin takımı lan)

Bu arada şampiyonlar liginin gediklisi Trömsö ve bu sene kupanın favorisi östersundsa elenmek ayrı bir Şeref cincon için tabi.
Geçen sene balçovaya 9 atan hıyarların toplandığı başlık.
üzücü bir durumdur. daha üzücü olan bazı özürlülerin şu düşünce yapısında olması ;

öhöhöhööhöhöh evet beşiktaş düşmanlığı yapmalıyım. bakalım. hmmm 9 gol atmışlar kaleci ağlamış. hemen liverpoooolllllllll yazmalıyım.

anne sütüm nerdee??????

hehehehe liverpoool 8 attı heheheehehehe.

negredooo 40 gol kaldı eheheheheh.

hakan arıkan ehehheeheh.

8-0 eheheheheh.
Zayıf bir takım karşısında güç gösterisi yapmak saçmalıltır. Artık gururlanarak anlatırlar.
bir türk takımını bu kadar aşağılamak hiç hoş olmamış. Liverpool acısı diye insanlarda türemiş maşallah.
beşiktaşlıyım maharet manisa'ya 9 gol atmak değil ligde maç kazanmaktır geçiniz efendim .
kaleci diye adamı okadar aşağlamamak lazım. bu duygusal çıktı.
bir beşiktaşlı olarak, bir insan olarak adamın ağlayacak kadar üzülmesine üzüldüm.
Fabri kiev de 6 yedi diye ağlarken dalga geçenler bugün burada duyar kasmasın lan.
Yemeyeceksin hocam.
umarım yediği hatalı goller sebebiyle ağlamıştır. ve bu hatalarından kendine gerekli dersi çıkarmıştır.
gözyaşlarını da tutamamış aq.
ağlak bir velet olduğunu gösterir. şu siktiğimi gündem yaptınız sizin ben beyninizi sikeyim.

ulan biz her gün liverpool dan 8 yedik diye ağlıyormuyuz amk ağlak veletleri?

futbol bu 8 de yersin 9 da yersin östersunds a da elenirsin 10 yıl şampiyonlar ligine katılamazsın da. bu işler böyle. ağlak veletler futbol takip etmesin.
insani bir durumdur.
Kodumunun embesillerine bak hele.
Liverpool acısıymışmış.
garibim bilmiyor tabii biz o liverpool'u kupadan eleyip evlat acısı gibi koyduk...
Bu maç özeline gelirsek; Trabzonspor manisa'ya 9 attığında neredeydiniz?
Galatasaray balçova yaşamspor denilen takıma 9 attığında neredeydiniz diye sorarlar adama. Tatlı su hümanistleri sizi.
Takımımızın Yedeklerinde alvaro negredo var jeremain lens var Oğuzhan özyakup var.
Ne yapak sizin paşa gönlünüz olsun diye u 17 takımı ile mi çıksaydık?
5'i attıktan sonra 5 tane de kendi kalemize mi atsaydık?
Konu beşiktaş olunca nasılda içinizdeki gerizekalı trollü ortaya çıkarıyorsunuz siz öyle?
Biz dedik zaten ofsayt taktiği yapın, ofsayt çizgisini de santrada kurun diye. Sizde haklısınız...

Böyle gerizekalı bir taktikle çıkarsan 9 tane de yersin zaman olsa 19 tane de yersin.

Geçiniz!!!