bugün

Yakında milli takımın maçlarına yayın yasağı gelir.
Volkan ' ın ilk yediği gol çok acınasıydı. Hakemin daldığı için pozisyonu baştan alacağını falan mı sanıyor acaba?

Hiçbir zaman ilk golü atan takım olamayacak mıyız? Ayrıca bu maçı bir yerden hatırlıyorum .aynısını oynamıştık izlanda ile.
Yenileceğimiz maçtır. Kazanmamız çok zor.
görsel
Ulan her şey mi mafyavari, her şey mi kırtasiyecilikle yapılır bir ülkede birader. Hiçbir şey mi usulüne göre yapılmaz. Neresini tutsak dökülüyor. Şu an da takımda olması gereken futbolcuların neden takımda olmadığını bilmiyoruz. Her maç sonunu goy goyla geçiriyor terim bey. Adamın siki taşağına değmiyor yemin ediyorum. Milli takımlar tarihinde belki de potansiyeli en yüksek genç jenerasyonu yakalamış durumdayız, yaşlı bunak terim beyin egosundan o güzelim potansiyeli değerlendiremiyoruz. Onu da geçtim çıkardığı kadro, oynattığı taktik yüzünden tüm yük emre mor gibi yetenekli topçuların omuzuna biniyor. Tamam yetenkli çocuk ama sen gidip galatasaray'da bile randıman yakalamayan yasin'i santrafor diye koyarsan topu oraya kadar götüren adama yazık olur. Bi' siktir git artık terim. istemiyoruz seni. Maç bitince felsefe yapacak değil, yüreğini ortaya koyacak, tüm bilinmeyenleri açıklayacak teknik direktör istiyoruz. Yüzümüz gülsün artık bari futbolla. Bıktık yemin ediyorum bu ego manyağı mafya kılıklısı yüzünden. Kumandayı kırasım geliyor maç sonrası toplantı yapınca.
maci izliyordum annemgil skype'tan aradi, 5 dk konustuk baglanti koptu baktim 1-0 olmus.

sonra bir yarim saat konustuk simdi yine baktim 2-0 olmus.

ulan izlandali aslanlarin gollerini goremedik ya.
Hah şimdi yasin'i alıp cenk'i soktu. Adama sormazlar mı peki sen yasin'i ne sikime kadroya aldın diye?
Canlı skordan takip ettiğim maçtır. Kg var oynadım, hadi beyler.
Bu maç aklıma ismail köybaşının 'Türk futbol nerelere gidiyor artık' sözünü getirdi.
izlandanın götümüzde eyyafyallayokül yanardağı gibi patladığı karşılaşma.
Doğru düzgün korner bile kullanamadığımız karşılaşma.
hoca forvetsiz oynadığımızı anca 60. dakikada farkedip forvet aldı amk.
fi tarihindeki 3-0 yenildiğimiz maça fena halde benzemekte. sadece fizik gücü ile oynayan takıma karşı sürekli havadan hücum etmeye çalışmak da ayrı bir maçlık. indir topu yere göbeğe yığ tüm top yapan oyuncuları o zaman belki şansın olur ama maalesef bunun için geç kalınmış ve izlanda'nın içimizden geçtiği maç olarak tarihte yerini almıştır.
izlanda milli takımının deneyimsizliğinden dolayı bazı pozisyonları gerçekten çok cömertce harcadılar ve harcamayada devam ediyorlar.fakat Türkiyeyi sahadan sildiler desek yalnış olmaz topla oynama oranları türkiyenin lehine olsada maçta türkiye adına adam gibi gol pozisyonu yok. iki ülke arasında yapılan toplam 7 maçtan türkiye sadece bir kere galibiyetle ayrılmış sahadan bunuda söylemeden geçmek istemedim.
ilk işaretler 20 derece soğuk yere geldik cümlesi ile başlamıştı.Çok değerli Paratorumuz takımın ne halde olduğunu bildiğinden "bakın yarın biz yenileceğiz bahanemide şimdiden şeyediyorum" demeye getirdi.Dünyanın parasını al ve şu sonucu çıkar ortaya... Diyecek laf bulamıyorum.
Biri doğduğum diğeri doğmak istediğim ülkenin milli takımı. iyi olan kazansın.
işkence gibi... Daha fazla dayanamıyorum. Zaten ekrana baktığım yok spiker ölmüş aglayanımız yok ses tonuyla anlatıyor maçı... En iyisi kapatmak. Boşuna elektrik amk.
inanilmaz sahsiyetsiz oynadigimiz mactir. ciddi bir taktik eksikligi goruyorum. hirs yok, oyun plani yok gibi, ciddiyet hak getire....

kafa yapimiz degismedigi surece 75 milyonluk ulkeden basarili ve istikrarli bir milli takim cikartamiyacagiz.
Güzel ülkemin geldiği hal gibisin milli takım.
Kişisel egoların esiri olmuş tatmin mastürbasyonu yapan 2 tane herifin parmağında oyuncak olacak kadar mı düştük lan biz!
Tamam yenilirsin, kötü oynarsın, kaybedersin ama ;
Ruhunu ortaya koyarsın beyninle oynarsın biraz lan! Yeter aq bizim milli duygularımızı sınamayın lan gidip uyuyorum!
Yine kazanılamayacak ilk 5-6 maçlardan birisidir. ille her turnuva elemelerinde bir üst tura çıkma şansını son 2 maça bırakacağız. Yoksa keyif almıyoruz. illaki yumurta kıça dayanacak. Bu milli takım bunu hep yapıyor. Bu kadar kötü bir oyun olamaz! Üzülerek söylüyorum takım ruhu böyle devam ederse son 2 maça kalmadan havlu atarız biz bu turnuvaya.
hoca arda burak selçuk u falan götürmemiş, alacak adamı yok, dakika 69 da mevlüt ü kurtarıcı olarak oyuna alıyor amk. ulan dakika 69 da mevlüt ü oyuna alsan ne olur sen o dakikadan sonra mevlüt oku daha çok işe yarar.
Son 4 yılda ülkedeki lisanslı futbolcu sayısını 2 katına çıkaran 330.000 nüfuslu izlanda, 80 milyonumuzun karşısında futbol dersi veriyor...
bu nasıl bir oyun amına koyayım! kimin ne bok yemeye çalıştığı belli değil.
Fatih Terim istifa ederse 1.45 milyon Euro bedel öder.Kovulursa alacağı tazminat 7.6 Milyon Euro. Aradaki fark 29.8 Milyon TL sizce eder mi?
Sikituttukson.