bugün

çok basit bir fikir üzerine kurulmuş aslında ama çok başarılı bir site. yeni şeyler keşfetmek ve aradığı fon müziğini bulmak isteyenler için ideal.
2 aydır kullanmakta olduğum güzelim müzik sitesi. Direk olarak aradığınız şarkıyı bulamıyorsunuz , ancak diğer kullanıcıların oluşturdukları müzik listelerini dinleyip favorilerinize ekleyebiliyor , liste hakkında yorum yapabiliyorsunuz.Kendi listelerinizi oluşturup paylaşabiliyorsunuz. Fizy'siz geçecek olan şu günlerde belki bir alternatif olabilir. *
müzik dinlemeyi ve paylasmayi sevenler icin cok güzel bir site. üye oldugunuz takdirde kendi profilinizi olusturup 8 tane parcayi bir albüm haline getirip paylasabilirsiniz. diger üyelerin albümlerine yorum yapabilirsiniz yada isaretleyip tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. albümünüze uygun istediginiz bir resimide albüm kapagi gibi kullanabilirsiniz. eger sarkilarin tüm bilgilerini dogru bir secilde yazmazsaniz albümü diger üyelerin görmesine izin verilmez. ayrica yaptiginiz albümü blogunuzda yayinlarsaniz cok güzel bir görünümü ve kullanimi bir arada bulabilirsiniz.
edit : sitenin ayrica iphone, ipod ve ipad icin ücretsiz bir uygulamasi vardir. kullanisi gayet basit olan bu uygulamada sitedeki sunulan hizmetlerin tamamini bulabilirsiniz. uygulama rakiplerinin aksine gayet hizli ve sorunsuz calismaktadir. surdan ulasabilirsiniz.
vaktinizi müzik ile ilgilenerek geçirmekten hoşlanıyorsanız kendinizi oraya ait hissedebileceğiniz bir site olabilir. yeni şeyler keşfedip insanların yeni şeyler keşfetmesine katkıda bulunabiliyorsunuz, başarılı.
modunuza göre kaliteli müzik dinleyebileceğiniz en iyi platformlardan bir tanesi. öyle bir an geliyor ki, o olmadan ne ders çalışabiliyorsunuz, ne yemek yiyebiliyorsunuz.

yasal uyarı: feci derecede bağımlılık yapar.
kaliteli müzikler dinlenebilen müzik platformu.

o değilde biri demiyor ki "aga bu nedir?" çalışamıyorum lan baya müzik dinleyip sürf yapıyorum.
müthiş bir site. playlist yapıyosun başkalarınınkini dinliyorsun filan, bayıldım ben bir senedir de bağımlısıyım. google'da ders çalışmak için playlistler ararken buldum, bir daha da çıkamadım. kendim de playlist yaptım kendi çapımda tabe.
müzik sitesidir. minimum sekiz müzik ekleyerek bir liste yapıyorsunuz ve insanlarla paylaşıyorsunuz. gözlemlediğim kadarıyla dinleyicilerin çoğunluğu tür olarak elektronik ve indie rock dinlemekteler. etnik müzik listesi yapıyorsunuz yüz kişi bile dinlemiyor, daft punk listesi yapıyorsunuz neredeyse bin kişiye yaklaşıyor.
keşfetmek, paylaşmak adına çok klas bi site. türler arası yolculuk, sikerler facebooku twitterı dedirtendir.

(bkz: sözlükçülerin 8tracks sayfaları)

http://8tracks.com/trancecarnation
benim gibi müzi listesi yapma özürlüler için biçilmiş kaftandır. hiç liste yapmıyorum ama asalak takılıyorum o kötü.
mükemmel ötesi sitedir. sex+weed favorim olan taglardır.
bir cok muzik arama, bulma, dinleme, kesfetme sitesi kullanmis bi insan olarak, muzik dagarcigini gelistirmek isteyenler icin birebir oldugunu dusundugum, kullanimi kolay, hizli ve pratik olan tatli bir site.
hashtagler üzerinden istediğin tarzda şarkılar keşfetmeye yarayan, 70lere gönderme yapan zekice seçilmiş ismiyle günümüzün iyi radyo uygulamalarından biridir.
ruh halinizin durumunu arama motoruna yazdığınızda size hitap eden bir sürü şarkı bulabileceğiniz, android ve iphone uygulaması da bulunan site.
dj'lik heveslerinizi çok güzel bir şekilde törpüleyebildiğiniz süper bir oluşum bu...

henüz çok yeni keşfetmeme rağmen , bağımlılık yapıyor gibi...akıllı telefonunuz varsa zaten mp3 indirmeyi filan unutun.

explore bölümünden sınırsız tarz seçip , sınırsız parçalar keşfedebiliyorsunuz.

yılların verdiği hevesle tabii hemen ben de bir kaç albüm denemesi yaptım hevesle..

eğer uludağ'cılardan prograssive house , house , prograssive trance ve chillstep tarzlarda ; gözlerinizi kapattığınızda sizi bir yerlerden alıp bir yerlere götüren , hayaller kurdurtan şarkıları sevenler varsa ;

biraz gözleri kapatıp uçmalık ;

http://8tracks.com/ib3rq/awesome-deep-flight

biraz dinlenmelik ;

http://8tracks.com/ib3rq/the-soul-of-heaven
istediğiniz tarzları belirleyerek oluşturulmuş playlistleri dinlemize yardımcı bir olan müzik dinleme sitesidir. spotify da birkaç tarzı bir araya getirememe durumu burada yoktur.
içinde çok güzel listeler olan site. Modunuza göre seçip dinleyebiliyorsunuz. Benim bu aralar favorim sad+ piano dinleyiniz.
9gag'le alakasız site.
arayüzünün ingilizce olması biraz üzücüdür ama bu içerisinde ki eşsiz parçaları dinlemek için engel değildir. sözlük kullanır yine dinleriz.