bugün

Eski entry lerinden birini silerek fistingci sahap ı 30 unculuğa yükselten zeki yazar. Burada kendi 31 imi kendim çekerim!
hortlatıyor efenim. durduramıyoruz.
içine taş atıp kaç saniye sonra ses geldiğini merak ettiğim yazar.
Biri bitti biri başladı. Bu gecenin ikinci sözlük sikicisi. Abazan, ergen Troll.
bunca senedir zorlukla inşa ettiğim ahlakımı bir anda yerle bir eden yazar. senin allahın yok mu?
Tanışmak isteyenlerin tanışabileceği yazar. Biz hep buralardayız.
tanışma bahanesiyle belgrad ormanlarına götürüp palamut ağacına bağlayın.
Once hakkindaki bazi entrylere goz gezdirip sonra fotograflarini gordugumde yarilmama sebep olan yazar. Yakisikli, tanismak istiyorum falan diyenler megerse trollermis, gec oldu guc olmadi neyse ki.
bu kadar cok terbiyesizli basliklara entari giymemesini tavsiye ettigim yazar.

edeb ya hu!
kendisini sürekli cinsel içerikli başlıklarda gördüğümüz yazardır. 17-19 yaşları arasında olması muhtemeldir.
kiz dusurmeyi ogrenmesi gereken yazardir.
resim paylasti bulsun artik ben paylassam eheeyy derdim fakat basimiz bagli.
sürekli cinsel içerikli başlıklara girip bakan ama edepli ayağına yazmayan kızların dikkatini çekmiş yazar. sizlerden tek farkı, sizlerin de düşündüğü ama bastırdığı düşünceleri açık sözlülükle ve cesurca paylaşıyor olmasıdır. değerimi bilin üzmeyin beni amk!
bu nasıl benim aklıma gelmedi nickli yazardır.
çaylak olmuştur. keşke komple silinse.
Birkaç günlük kafa izinden sonra mekanına dönmüş olan yazar.

Biz döndük ama "çaylak olmuş. Keşke komple silinse" diyen kezban şu an çaylak. Bu durum bir Kezban için bana yapılan haksızlığı gösteriyor amk!

Malın birinin gönderdiği yarak afedersin resmiyle kendi reklamını yapan kadına tepki gösterdik diye çaylak olduk. Vay be...
Yöneticiler tarafından ota boka çaylak edilen yazar. Son 15 günde üç kere çaylak oldum amk! Son çaylaklık nedenim;

Başlık: bori

Entry: Aseksüel yazar.

Ne var ki bunda lan!
Mağdur edilen yazar.
adamlığın kitabını yazan yazar.
bazı kadınların pembe olsa da kimliği ,bazı Adam sıfatında gezenlerden daha çok mavidir yüreği...
özelden hakaret eden kezbanların nickaltında mani yazdığı yazar.
havlamayı seven yazar...
özel mesajla ahlaksız teklif etmeyen yazar. bu gece beş altı kişiyle güzel güzel muhabbet ettim. tek bir kişi alınmış sanırsam.
herkese sevişelim mi diye mesaj atan ama kendini savunan yazar.
bu gece fivesome'a niyetlenmis yazar.
sözlüğün kalitesini artıran yazarlardan. abartmayın bu kadar. lütfen.