bugün

bir arkadaşım vardı eskiden, çocuğun boyu 1.70 anca var ya da yok. ortalamalara göre gözle görülür bir kısa boyda anlayacağınız. ortalama bir kilosu olduğu da gözle görülüyordu, belki 70 kg dahi değildi ağırlığı.

neyse. yıl 2005, üniversite zamanları doğal olarak fakir zamanlar, son otobüsü kaçırmışız, taksi tutmak yerine sike sike yürüyoruz eve doğru. tepeye çıkmamız ve yaklaşık 1 saat aralıksız yürümemiz lazım. fakirlik taksiye karşı bir fakirlik, yolda giderken bira şarap neyin alacağız o taksiye vermediğmiz parayı, yine güzeliz yine çiçek. hava karanlık, akşam saatleri. bir yamaçta azıcık soluklanalım diye düşündük. o sıra çişim geldi, bu arkadaşın da gelmiş, şöyle yamaçtan aşağı doğru rüzgar da eserken işeyelim dedik. neyse ben yaptım işimi bitirdim sallama aşamasındayken yanımda da işini bitirip sallayan arkadaşın eli dikkatimi çekti. ben sonuçta 2 parmakla tutmuş sallarken o arkadaşın sallama hareketini bütün eliyle yaptığını farkettim. daha sonra tabi doğal olarak gözüm kaydı ve oracıkta kısa süreli bir şok geçirdim. çocuğun cinsel organı benimkinin 1.5-2 katı civarında bir boyuttaydı! hem enine hem de boyuna! ben de tabi şoku atlatır atlatmaz önümü ilikleyip saygıyla eğildim karşısında. tabi o günden sonra her ortamda yükselttim çocuğu -bunda bir yaprak var kol gibi falan diye. benim sırf bu seviyesiz muhabbetlerimden ötürü, çok güzel bir kız merakından verdi bu çocuğa hatta, içim gitmişti lan.

80 kilodan hafif erkeğin 20 santimden fazla uzunlukta siki olabiliyor. göbeğinden sikini göremeyenlere bilgi vereyim istedim.
o kamyon gibi vücudunuz ile yapabildiğiniz 5 saniye seksten sıkılan kız arkadaşlarınızın, sizi daha çevik ve hızlı takılabilen bir erkeğe tercih etmesini sağlayacak adamlardır. yiyin yiyin sıkıntı değil, rehaveti çöküp de uyuya kaldığınızda ben orada olacağım canlarım...
dışarıdan 1 yumruk ile devrilebilecek biri gibi görünen ama aralarından delikanlısıda çıkan erkek silsilesi.
80 kilo üzeri kezban iddiası. koca götlerinizi eritin de bizede salça olmayın.
Bu çok ağır bir itham.
Erkekler kilo alamıyor ki alamıyor.
Pasif gay sanılması muhtemeldir.
Boy kilo endeksinden haberi olmayan aygır beyanıdır.Obezite problemine güzel bahane bulmuşsun kardeş tebrikler adamlık sende kalsın fit vücudum bende.

Not:67 kilo
zayıfım. acı ama arkadaş haklı, kimse erkek yerine koymaz pek.
(he sikimde mi? değil.)
Adamlığın ne demek olduğunu hiç bir zaman öğrenemediğinden kilo ile ölçmeye kalkan zevzek kafası ürünü başlık...
evet lise yıllarımda 65 kiloyken 95 kiloluk insanı tek yumrukla arka sıraya uçurduğum için arkadaşa katılıyorum nice 65 kilolardan yumruk yemesi dileğiyle.
93 kilo ve 170 cm boy ile sıyırttığım önerme.
Hep sınırlarda geziniyorsunuz bak tuvalete girip iyi yapsanız adamlık gitti.
Kilosuna göre değer biçilen sığırları şaşırtan durumdur.
Başlığı atan kişinin mikroskopla görünmeyecek beyniyle millete ayrım, yapması asıl bu adamlık değildir.

-Bir takım ön yargılı insanın fiziksel özellikleri önde tutarak ön yargı ile kurduğu bir takım (yanlış önerme içerikli) sözcüklerden oluşan cümle bütünüdür.
2000 doğumlu çocuklar ve daha sonrası için özel bir bölüm açılmalıydı,sözlüğün ve sosyal medyanın her gün daha büyük bir çöplüpe boş konulara dönmesinin en büyük sebebi yaşı küçük kitlenin bilinçsizce ilgi çekme çabası başka bir şey değil.
2 gr'lik beyne sahip insanların kendini adam saymasindan iyidir.
78-82 arası gidip geliyorum.

çelişkide kaldım şimdi amk!

nasıl adamım lan ben?
aylak bakkal sendromu yansımasıdır.
79 kilo olarak an itibariyle translığımı ilan ettiğim hede.
neyseki tam 82 kiloyum diye sevinemedim.
adamlık ne zamandan beri kilo ile ölçülür olmuş acaba? diye sordurtan başlık. girmeyin la boş muhabbetlere.
1 yılda 26 kg aldım. Su an 108 kiloyum. Asıl ben kendimi adamdan saymiyorum. Özgüven kaçarak uzaklaşıyor benden.
görsel
Şişman erkeklerin tek avuntusu.
55' im aman tanrım çok korktum... not komik değil 2. Not 16 kilo verdim