bugün

Umarım trump'ta obama gibi elinde beyzbol sopası ile konuşmamıştır.
dil bilmeden görüsme yapilmasi manidar.
erdoğan: Ya trumb senin heykelini dikmişler ya bakamadım doğru dürüst. Halk fakir herhalde üstüne giyecek birşey alamamış. Al bu benim eskileri de giy böyle çırılçıplak bulunmasın ortalıkta.
trumb: (mosmor oldu)
Tercüman da uykusuz kaldı demek.
-donaldcım trump towerda uğur ışılak konseri varmış önlerden bi bilet ayarlarmıyız
+valla recepçim bi sorayım arkadaşlara
-tamam bekliyorum ha
+hallederiz.
Bizimkinin neleri istedigini biliyoruz da esas sorun domald ne istedi.
erdoğan'ın olası; "bro, biz muhtarları topluyoruz diye sen de şerifleri toplayıp nutuk vermişsin duyduğuma göre?! ulen sen de cin olmadan adam çarpmayı öğrendin he köftehor seni".. şeklindeki rüzgârıyla mevzuya sorti yaptığı muhtemel görüşme olabilir.
tam bağımsızlık hayalleri ve gerçekler!

amerika soykırım diyecekmi demeyecekmi siye bekledik tv başında neyse talat paşa komitesi, doğu perinçek ve rauf denktaş sağolsun bitirdiler bu yalan hikayeyi!

obama telefonlara neden cevap vermiyor!

obama türkiye'ye gelecekmi!

amerika yardım edecekmi!

fetullah gülen amerika'yı damı kandırdı arkadaş!
adam krallar gibi takılıyor pensilvanya'da yüzlerce canımızı aldı, küçücük çocukların beynini yıkadı, aydın insanlarımızı öldürdü, biz hala trump, obama, vs ağzına bakıyoruz!

adam bursa'dan pkk ya silah gönderiyor engel olmak şöyle dursun, ses çıkartamıyoruz! bu neyin osmanlısı! adamlar düşman bize, ülkemizi karıştırmak istiyorlar biz hala trump'ın peşinde rakka, ya membiç'e operasyon peşindeyiz! abd ile iş olmaz 15 temmuz un arkasında o küresel güçler, faiz lobisi, dış mihraklar vb dış güçler amerika'dır daha ne uğraşıyorsunuz!