aslında ders çıkışı çocuğa yaptığının aynısı yapılması lazım gelen öğretmendir...dinsizin hakkından imansız gelir prensibi bunu gerektirmektedir...çünkü o attığı tokatla bir çocuğun belki bir ömür boyu geleceğini olumsuz olarak şekillendirir.

o yaştaki bir çocuğa -çocuk ne yapmış olursa olsun- vurabilen bir yaratık ruh hastasıdır ve öğretmenlikle hemen ilişiği kesilmelidir...

ve bu organizmlardan inanılmaz çok vardır..çocuk döver bunlar ama lafa geldi mi "öğretmen kutsal kıl tüy" gibi en klişe saçmalıkların arkasına sığınırlar...

hep bi karış suratla dolaşırlar..bir güler yüz göstermedikleri gibi tek dertleri yavşak müfredatı zart zart anlatıp ezberletip siktir olup gitmektir....

her türlü hakka sahiptirler ama en yoksul çocuğun babasından daha çok ağlarlar...

genelde alayını sevmem..özelde bunlardan daha çok tiksinirim.
elleri kırılsın denilen öğretmendir.
benim çocuğumu dövse ağzını burnunu kırarım. ne demekmiş.
ileriki yaşamında hayattan dayak yememeyi öğretmektedir. ilkokulda yenilen dayak gerçekten de kutsaldır. lisede eşek kadar olmuş adamları dövmeye kalkan sikikleri eleştirmek daha yerinde olacaktır.
evde karısına laf geçiremeyip, hırsını sınıftaki çocuklardan alan egolu kımıl zararlısıdır. böyle devam etsindir pek yakında benim gibi biri çıkar karşısına. atın intikamını oynatırlar adama.
ağaç yaşken eğilir deyip çocuğu ağaç zannedip eğmeye çalışmaktır ertesi gün ise veli öğretmeni eğmeye gelir.
ülkemizde genel olan olan bir durumdur.
türkiye'de öğretmen ataması yapılırken öğretmenlerin sapık mı, şiddete meyilli mi olup olmadığına bakılmadığı için gayet normal bir tablo.
kpss'den al yeterli puanı, pedofili de olsan öğretmen olabilirsin bu memlekette.
(bkz: bir pedofilinin öğretmen olması)
görevden alınmalıdır.

ya öğretmenine taş atan çocuklar.
ya öğretmenine küfreden, tahdit eden, seni burada yaşatmayacağız diyen öğrenciler,
evet onlar masum, çiçek onlar, aileleri şeker...
8 yaşındaki çocuktan dayak yiyen öğretmenden hallicedir.
korkutarak disiplini sağlamaya çalışan katıksız orospu çocuğudur. zamanında ben de yaşadım. sınıf başkanı konuşanları tahtaya veya küçük kağıda yazardı. öğretmen sırayla tahtaya dizer. ellerine tüm gücüyle cetvelle vururdu. yalnız bizim ki cetvel değildi. şu sehpaların ayağını söküp okula getirirdi. tek tek ellerimizi kızartana kadar vururdu. keşke, bunlarla bitse olaylar. hocamız, abartıp bazılarını tekme tokat dövdüğünü, hatta bir kaç kez burunlarını kanattığını hatırlarım.
Hep kötülenmiş bu öğretmen, ama kimse demiyor neden dayak attığını. Bazı öğrenciler var ki, öğretmenin sınıftan ağlayark çıkmasına neden oluyorlar. Evet 8 yaşındaki bazı çocuklar , dış etkenlerden dolayı çok şımarık ukala hatta küfürbaz olabiliyorlar ve öğretmenlerin sabrını zorlayabiliyorlar. Eğitimde şiddete tabiki hayır, ama öğrencilerin de önce ailesi tarafından iyi terbiye edilmiş olması lazım. Sadece öğretmende suç aramayın.
O bir öğretmen sayılamaz...
Tedavi edilmesi gereken kişidir...
(bkz: orospu çocuğu)
ilkokul öğretmenimdir.
mesleğini kötüye kullanan, gereksiz insan. genellikle çoğu böyledir. *
bu zamanda; öğreteceği şeyi şaşırmış bir öğretmendir.
zamanında öğretmen azlığından dolayı eğitim fakültesi mezunu olmayan kişilerin atandığı dönemin öğretmenlikle alakası olmayan kişilerindendir.
kendileri de öğretmen olan ya da atanmak için kapılarda bekleşenlerin de aynı kafada olduklarını görebiliyoruz yazdıklarından...

evet birkaç nesil bu gibi şerefsizlerin elinden çıktı...

sıra dayağı...tembeller sırası çalışkanlar sırası, uzun saça kurdela bağlamak, parmakları büzüştürtüp çetvelle ölümüne vurmak, dirakt tokat atmak...sözlü vasıtasıyla herkesin önünde aşağlamak...

hangisi yalan lan...

eğer yeni nesil öğretmenlerin eseri olacaksa, türkiye'nin bugünkü durumundan bu heriflerdir sorumlu olan...çünkü sorunlu olan da onlardır sorunlarını ufacık çocuklar üzerinde tatmin etme yoluna gitmişlerdir...

utanmadan hala savunmaya çalışanlar var...kafa aynı çünkü...insan eğitmek için değil, devlete kapağı atmak için seçiyor çünkü adam o mesleği.
babam ilköğretimdeki öğretmenlik yapan abime öğrenciler tokat falan atma sakın ha dedikten sonra gülmekten yarılırdık. tokat mı kaldı diye. yazık.
ne yaptığını bilmeyen akli dengesi yerinde olmayan meslekten atılması gereken öğretmendir.
çocuğu ne ile dövdüyse (el, sopa, tahta silgisi, cetvel vs) o şeyi anal yoldan kendisine iade etmek suretiyle cezalandırılması gereken öğretmendir.
(bkz: #13099717)
rezalet hadise
ama hakikat,
yapanı cezalandır,
yetmiyor işte.
medya naklen şiddet.
zihinleri esir almışsa
felaket.
kadın öldürülüyorsa stadyumda
cesetlere işkence ediliyorsa,
savaş biter bir gün,
yarası kanar