bugün

Osmanlı zayıf rakibini tokatlar.
Sol kanatta alper var. Aatıf yokken bile valbuena ilk on bir başlayamıyor.

Büyük ihtimalle sezon sonu ayrılır.
laik fenerbahçe cumhuriyetimizin osmanlıyı tokatlayacağı maç.
Kimsenin iplemediği maç 2-1 yada 3-2 fener alır gibi.
Valbuena'nın yine yedekte olduğu maç. Valbuena'nın kaptırdığı toplar güya kalemizde tehlike yaratıyormuş. Ulan sanki diğer oyuncularımızın hataları kalemizde tehlike yaratmıyor. Dirar, aatıf ya da Alper mi daha faydalı oluyor peki ilerde, yoksa valbuena mı diye sorarlar adama. Bu adam yokken ligde zaten 4.'yüz amk. O varken 8. Mi olacaktık yani nedir bu inat anlamıyorum.
Bu nasıl iş lan stad bomboş. Aziz yıldırımın adaylığı ile alakalı galiba. Diyorum oylama tüm taraftarlar dahil olsa aziz 100 de 1 alamaz ama kongre üyeleri.
fenerin 2 1 alacağı maç.
Gram zevk vermeyen maç. Başta aziz ve aykut olmak üzere gidin bu kulüpten saygınlığınızı daha fazla gözümüzde yitirmeden. Takım kadıköy'de osmanlıspor'a bile sağlı sollu bir iki atak yapamaz mı lan? Bu nasıl sığır bir oyun? Aha dediğimiz bir pozisyon bile yok dakika 30 olmuş. izlerken sıkıldım amk. Gram ruh yok takımda.
Sikerim böyle maçı deyip kapattığım maç. Kanser olduk amın evlatları.
Sırf Fenerbahçe'nin maçı diye izliyorum, başka takımlar oynasa "bu ne biçim maç" der kapatırdım.

Ama birileri bunu istiyor, bu futbol tarzı hoşuna gidiyor. Sen ben sıkılırken, o keyif alıyor sistemim işliyor diye.
Osmanlıspor inşallah küme düşer. 0-0 bitirmrye gelmişler. Sürekli faul yap oyunu soğut sakat numaralı falan alanları da iyi kapayınca ilk yarı 0-0 bitti.

ikinci yarı valbuena girer mal gibi tüm topları ayağına alır bizde bakarız belki gol olur diye.
Aykut lütfen bırak. Al Alper’i, Hasan ali’yi, dirar’ı git.
Stadta o kadar mal bir taraftar var ki dirar kaleciye dönmek zorunda kaldı bir pozisyonda sırf onun için ıslıklamaya kalktırlar.

Bu ergen tipler gitmesin stada stad boş kalsa fener iç sahada daha iyi olurdu.

Ben bu kadar mal bir kitle görmedim. Bir tinerciler 2 bunlar.
Ekiciyi neden oynatmiyor diye sscma bir soru sorayimmi?
Fenerbahçe nin 1-0 öne geçtiği maç. Golün doğruluğu tartışmaya açık.
Gol olmuş kimse yazmıyor bile. Maçı kapatmıştım açtım. Gol tekrarını izledim. Saçma sapan bi gol atmışız. Topun çizgiyi geçip geçmediği muallak. Birazdan net görüntüler gelir.
HOCAM ÇIKAR VALBUENA'YI ASiST YAPTI DiNSiZ iMANSiZ.
Birazdan golün net görüntüsü gelir.

Gol değilse de Halil umut meler e kızmak manasız olur yan hakem sorumluluk alarak santraya koştu.
Soldado 2-0.
Devre arasında fırçayı yiyince kendine geldi hıyarlar.

Aferin giuliano ya da keşke onun topu girseydi.
içerik bulunamadı.
fenerbahçe'nin ikinci golünün 24 cm ofsayt olduğu maç.

görsel
görsel
maraton üstte bazı elemanlar rakip adayın adını haykırmaya, stada bağırtmaya çalıştı. kimse katılım göstermedi. tek kelimeyle rezillikti yaşananlar. zaten maçı da erkenden terk ettiler. sebebi neydi ki?
fenerbahçe'nin yine hakemle aldığı bir iç saha maçı. şaşırtmadı açık ve net.