bugün

galatasaray fenerbahçe maçındaki olaylar sonrası fenerbahçe'ye verilmesi beklenen cezalardır. evet

edit: açıklanmış kararlardır.
görsel
Üç hafta sonra oynanacak beşiktaş galatasaray derbisine göre ayarlanacak cezalardır.

Normalde belhanda ve serdar aZiz in de pfdk ya sevkedilmesi gerekirdi ama gs nin o mevkide altarnatifi olmadığı için görmezden gelindi.
Bakalım neler olacak Galatasaray'a pek bişiler olacağını sanmıyorum.
jailson ve soldado 3'er maç, belhanda 2 maç men edilmeli.

önemli kararlardır.
Oh olsun kararlarıdır.

alışmışlar her şımarıklığı yapıp ceza almamaya.

artık fetö yok. bundan sonra böyle.

(bkz: Beter ol galatasaray)
Galatasaray bu kararlardan sonra şampiyon olamaz Başakşehir 5 maça puan farkını 10 a çıkarır.

Ama benim merakım fenerbahçe ne bok yiyecek küme hattı alev alev çünkü.
galatasaray'ın az bile doğrandığı kararlardır. neden belhanda sevk bile edilmez anlamış değilim. beter olun ibneler! bu sene bok şampiyon olursunuz.

http://www.hurriyet.com.t...dkya-sevk-edildi-41010628
Tüm olayları başlatan belhanda denilen meşe palamutu hiç ceza almadan yırttı.

Ben böyle adâletin amk. Başka söze gerek yok.
Tahkim sonrası Fatih Terim 4 ya da 3 (Beşiktaş maçına denk getirirler) Hasan Şaş ve Jailson 5, donk ve Soldado 4, garry rodrigues 3 halini alacak cezalardır.

Olayları başlatan iki oyuncu

Soldado 6 maç
Belhanda 0 maç

başka söze gerek yok.
Renkli minnoslari iki taraftan otturen kararlar.
Cok eksigi var.
belhanda denen orman çocuğu olayı başlattı, kavgada birinin ensesine yumruk da attı, 1 maç bile ceza almadı. böyle adaletin amına koyim.
hükümetspor'un şampiyon yapılması için atılmış adımlardan bir tanesi.

önlerindeki tek engelin terim'li galatasaray olduğunun farkındalar.

sahaya paf takımla da çıksak öpe öpe kazanılacak o kupa.

işimiz oyun bozmak.
Cezalar çok hafif kalmıştır. Hasan Şaş 15 maç, Terim 10 maç, Jailson 10 maç, diğerleri 5 er maç almalıydı. Belhanda da listeye eklenmeliydi. ibreti alem olsun verilebilecek en ağır cezalar verilmeliydi. inşallah tahkim kurulu cezaları aynen onar ve düşürmez.
aslında direkt galatasarayin tüm oyuncularına sınırsız men etselermis..

hakeme o.çocuğu diyen şenol güneş 1 maç
adaletli ol diyen fatih hocamiza 8 maç ceza

sizin adaletinize sokayim

#galatasaraydusmanlarininaminakoyacagiz..
Galatasarayliyim baştan söyleyeyim.

Belhanda'nın cezasız kalması garip. 5 maç da o almalıydı. Buna karşın olayları ateşleyen jailson'un 8 maç alması ryan donk 6 maç alırken çok az. Jailson 10 maç almalıydı.

Hasan şaş tamam hak ettiğini almış. 10 da olurdu Keşke de olsaydı. Fatih terim'e ise 7 maç fazla. Sadece sözlü saldırıya 7 maç veriliyorsa akla hakeme küfreden şenol güneş'e verilen 1 maçlık ceza geliyor. Ayrıca jailson 8 maç almışken yine sözlü saldırı yapan birine 7 maç yine fazla. 4 veya 5 ideal olabilirdi.
tartışan iki oyuncudan birinin 6 maç ceza alıp diğerinin hiç ceza almadığı, hatta pfdk'ya sevk bile edilmediği akla zarar kararlardır.
adalet timsali pfdk soldado'nun kendi kendine tartıştığına hükmedip sadece ona ceza vermiş olmalı, başka bir açıklama bulamadım.
rodrigues ve donk'a verilen cezaların tahkim tarafından onandığı kararlardır.