Bildiğin kafa tutmak, meydan okumak.
Adamlar Erdoğan'ı dinsizlikle suçluyor. Koalisyonda yer almasına gönderme de bulunuluyor.
biz rehinelerinizi bıraktık, siz gidip koalisyona katıldiniz..diyor yani.
( çevirisi pek iyi değil )
Not: videonun sahte olduğu anlasilirsa basligi sileyecegim arkadaşlar. Isterseniz siz de entarilerinizi silebilirsiniz.

Ama sahte olsa bile böyle bir şeye zannimca curet edebilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=Gq6Z-EWaITI
ardılını müjdeleyen videodur.

(bkz: flames of war 2)
google translate'den çevirmişlerdir.
yalnız ben adamlardan ilk defa korktum hacı. (hemen hacıyı falan koyayım da başıma bir şey gelmesin) hepsini anlarım tank gösterir, tüfek gösterir, asker gösterir, kafa kesme videosu gösterir bunları anlarım ama korkmam. işitme engelliler için birisi çeviri yapıyordu ondan korktum amk. lan terör örgütü böyle bir şey yapar mı amk? akıl var mantık var. tek yol allah beyler.
Fake olduğu her yerinden bellidir. Lakin velev ki değil, elin amerikasına Oscarlık prodüksiyon yap, özel efektler efendim slow motionlar kullan, toplu katliamlar koy, icabında Amerikalı esirlerle göz dağı falan ver; bize gelince movie maker'da yapılmıştan hallice sikindirik bir video yayınla. Ayıp lan ayıp. Bari terör örgütleri sikine taksın bizi yeter amk. :/ lakin video fake. Arapça seslerin alttaki google Translate terk metinle alakası yok. Alt kısım bambaşka bir videodan kesilmiş zaten amk sağırlar için çeviri mi yapacak adamlar? Geçiniz.
Sinema kalitesi olarak ışide yakismayan bi çekim olmuş.
iki ihtimal var. Birincisi, ışid prodüksiyona para harcamaya degmez bu türkler demiş ve böyle siktirboktan bi film hazirlamis.
ikincisi ve mantikli olanı, ışidle aramızda herhangi bir bağ yok, Biz dost değil düşmanız izlenimi vermeye çalışan mit prodüksiyonu bu film. Bilemedim.