bugün

kapaliysan emirleri yap bitti.
Fuckbuddy arayanın yadırgadığı kadınlardır.
70 milyon olsa yine iyi. 80 + 5 milyon.
koca değil de yolunacak kaz arayan çakallardır.
bu kadınlar başlı başına bir muamma ama unuttuğumuz bir şey var;
"70 milyonun önünde koca arayan kadınlar" açık veya kapalı olması içinde bulunduğu durumu farklı yorumlatmamalı. lakin o kapalı kadınların dinlerinde (bkz: islam) koca aramanın veya halkın önüne çıkmanın yanlış olduğuna dair bir bilgi olmadığını sanıyorum.
geleneksel olarak kapanmış insan tiplemelerinde görülür. (ayıp olduğu için başını örtüp, töre v.b gibi hayat şartları yüzünden eğitimsiz kalmış, pozitif ayrımcılığın mutlaka kendilerine erken yaşta uğraması gereken vatandaşlarımızdır...) muhafazakar kesim dediğimiz bilgili ve eğitimli kesimde göremeyeceğiniz olaydır. hayat felsefesini bu şekilde yaşayan insanda zaten bu tür saçmalıkları göremezsiniz.
kapalı olan insanların yaptıkları her şey neden batıyor bazılarına, ulan kardeşim, isterse kapalı haliyle genelevde çalışır, nedir yani bu kapalıya her şeyi haram görme sevdası? tanım mı lazımdı: tuvalet kağıdından daha az değerli başlık.
70 milyonun önünde koca arayan açık kadınlardan farkı olmayan kadınlardır.
(bkz: senin neyine tv)
70 milyonun önünde koca arayan doktor vrya öğretmenden daha iyidir. ne kapalısını ne açığını hiçbir şekilde desteklemediğim gibi, bir doktorun kalkıpta ordan eş araması kapalının aramasından daha vahimdir.
yani sorunu kapalı açıkta değil insanın ta kendisinde aramak gerekir.
70 milyonun önünde koca arayan kapalı kadınlardır.

şimdi bu kadının başı kapalı diye mi bu tepki?
koca arıyor hemde başı kapalı durumu mu?
"yobaz sürtüğe bakın hele" mi diyoruz.

ya da bu kadının ceketinde atatürk rozeti olsaydı ya da kolunda atatürk imzası şeklinde dövme olsaydı; "sürtük laik" mi diyecektik?

yapmayın arkadaşlar, laf sokmak için gelin daha mantıklı cümleler kuralım.
veya ilk olarak bu tarz programları eleştirelim.
70 milyonun önünde sevişen laikçilerden daha insani olan kadınlardır. en azından zina peşinde değildir. madem insanların hayatları üzerinden siyaset ve dedikodu yapıyoruz. nasıl? rahatsız edici oldu mu şimdi?
başının kapalı veya açık olması ile nasıl bir alakası var.nalaka

(bkz: sözlükten soğumama sebep başlıklar)
70 milyonun önünde koca arayan açık kadınlardan farkı olmayan kadındır efendim.
yurdum insanının sıçırtması, tv de eş aramak ne kadar saçma gelse de bana kapalı kişilerin yapamayacağını sanmak o derece saçma olsa gerek. *
başı kapadıktan sonra yaptıklarıyla çelişen kadınlardır.
yazarın söyleminde vurgu yani söz konusu eylemde hatalı olan şey; koca aramak değil de kapalı olmaktır. yazara göre ayıplanması gereken de koca aranması değil, kapalı olunmasıdır. zaten bu ülkede kapalıların ne okuma hakkı, ne çalışma hakkı, ne seçilme hakkı, ne çalışma hakkı var.
işte bizim demokrasimiz, işte bizim ulu önder atatürk'ün ilkelerinin ardına saklanarak sözde tüm varlığımızla benimsediğimiz eşitlik ilkemiz.
70 milyonun hepsinin o kanalı izlemediği düşünülsede örtünmenin sadece saçı kapatmak olmadığının göstergesidir. *
daha kötüsü için.
(bkz: kaynım bana kaydı)
''görücü usulü'' evliliği, ''anında görüntü'' usülü evliliğe çeviren kadındır.(ya da kızdır;orasını bilemiyoruz.)
gayet doğal bir şeyi yapan kadınlar. koca istiyorlar çok mu? değil.

önemli olan neresinin kapalı olduğudur aslında. (bkz: anlayan anladı)
70 milyonun onunde koca arayan kapalı olmayan kadınlarla aynı aptalca eylemi gerceklestiren kadinlardir.
bir de bunların erkek elini sıkmayanları vardır ki... dağlara taşlara.
insanın gülesi geliyor doğrusu.
(bkz: esra erol la izdivaç kimsenin tekelinde değildir)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar