bugün

fenerlileri tebrik ediyorum. 1 puanı kurtardınız ankaranın altına düşmediniz. puhahahah.
hakem 7 dakika uzatma verdiğinde de, o süre maç başlamadan işlemeye devam etti. o yüzden bir süre daha maçı uzattı. bunu söyleyenlerin maçlarına sanki 2 dakika uzatma veriliyor amk. dinime küfreden müslüman olsa.

dalga geçen fettöcü orospu çocuklarına da haftaya boruyu itina ile döşeyeceğiz. bakalım o zaman da espri yapabilecek misiniz..
fener hakkındaki asıl gerçek, iyi oynadığımız ama gol atamadığımızdır.
ilk yarı rakibi ceza sahasına hapsetmişiz. 7-8 net pozisyon var maalesef gol yok.
düzelticez.
demek iyi bi santrafor lazım.

naçizane bir tavsiyemde, şu oyuncular antremanda kaleye bol bol gol atsın. alışkanlık lazım demek. zayıf bi kaleci koyucan adamlar bol bol gol atacak, antremanda.
Fenerbahçe, Fenerol kampanyası ile birlikte fanatiklerini yakmıştır.
ankaragücü topçusunun gayricentilmen hareketinden sonra hem mehmet ekici hem de harun tekin'den olduğumuz maç.
fenervahahahahah dedirten maç.
7 dakika uzatma verip 11 dakika uzatmak nedir amk ya?

90 + fener atana kadar.

Atamadı.
Kirmiziyi tek hak eden ekiciydi. A.guculu futbolcuya yazik oldu.
Gol olana kadar devam kuralı yürürlüğe girdi sanırsam...
Mehmet ekici, tolgay arslan, harun, ayew ve soldado nun bir kez daha çöp olduklarını ispatladiklari mactir.
hele şükür attı şu mehmet ekici piçini be. Kartlar son derece doğru. Helal olsun hakeme.
kümede kal fener

Ankaragucune de şiir gibi oynayin lan bi zahmet * gerci haklisiniz ankaragucu de dusme hattinda.bir nevi denk takim size.
görsel
2 milyon himmetçi gol sesi bekliyor evet..
görsel
Lan gereksizler..
Bizim maaşlı futbolcularımız fetöcü çıktı kabul hepsini siktir ettik.

Siz tüm fetöcülere stadlarınızı sağlarınızı açtınız..

Başkanınız onlar ile maç yaptı..

Bu ayıpları bize saldırarak örtemessiniz..
Önce pisliğinizde boğulun sonra babanıza laf söyleyin..

Önce saygı..

Sizi şikeciler sizi...
1-1 olan maç. Gene zoraki, saçma sapan, yok artık denilecek bir gol yemezsek, kazanırız.

Edit: yukarıdaki arkadaşın açıklamasına karşın şunu söyleyeyim. ben gs'ye penaltı vermemeleri lazımdı demedim. Bize neden verilmiyor o net penaltımız, neden var'a bile bakılmıyor dedim. Sizde var'a gidilmeden penaltı veriliyor anasını satayım.
1-1 olmuş. iyi gelişme var fenerbahçede.
2-3 alırız.
notice:fener.
Bak yine kuşlar aglamis dün iki penaltiyla gs nin imdadina yetistiler diye. Yuh! ikisi de tertemiz penaltiydi yuh. Ustelik hakem golu iptal etti.mademki hakemler bizi kurtariyor niye cigulinin golu iptal edildi (ki iptal edilmesi dogruydu)

Kendi takiminiza bakin. Gs ye bok atarak kümede kalamazsiniz.

Edit: ya bırak simdi onu demedim bunu demedimi. imdadina yetisti diyorsun. Algi yapiyorsun sanki hakemler kurtarmis gibi. Vara niye gitmedi ? Çünkü nett, babalar gibi penaltiydi. Hakem her pozisyonda vara gitmek mecburiyetinde degil ki.siz var sistemini çook yanlis anladiniz hacılar *
Millete ana avrat küfür etmete benzemez bu işler..

Bu pisliği yıllarca temizleyemessiniz.

Öyle yada böyle düşeceksiniz.

Haftaya biz koyunca da düşme hattındasınız.
Başakşehir e maç vermeye benzemez bu işler..
Umarım kazanacağımız maçtır.

Not: Sarı-lacivert
ulan bende galatasaray türkiye kupasını alırsa bizde 5. olur avrupaya katılırız diye seviniyorum aq. bir bakıyorum yine yeniliyoruz.
Öcülerin 1-0 yaptığı maç.
gene topu kaleye sokamıyoruz ama olsun.
3 atar alırız maçı.
Vay amk ya küme düşme mücadelesi olduğu için Göztepe-Akhisar ile aynı saatte oynuyoruz. Allah kahretsin böyle sezonu.
ankaragücü nün 1-0 öne geçtiği maç.