bugün

Gol açısından kısır bir maç olacaktır. Plzen'in napoli ile oynadığı maçları izlemedim. Anlatılanlara göre kontratak takımı plzen. Fenerbahçe de savunma ağırlıklı bir kadro ile çıkıyor, ki bu da plzen'in istediklerini yapmasına engel olabilir. Her iki takımda kazanabilir ama az gollü maç olacağı kesin.
başarılar fenerbahçe.
fenerin yenileceğini düşündüğüm maç. fakat her ne kadar fenerliden ve fenerbahçeden nefret etsemde bir türk olarak fenerbahçe güzel bir sonuç alırsa bir fenerliden daha çok sevinirim.
viktoria plzen'in kazanması muhtemel maçtır.
0-0 bitecek maçtır. skor da oynayın, ilk yarı ikinci yarı da oynayın.
isimlere bakılırsa fenerbahçe'nin, performanslara bakılırsa viktoria plzen'in şansının daha yüksek olduğu karşılaşmadır.
an itibariyle çek taraftarların yardırdığı maç olmakta. çok güzel bir atmosfer oluşturdular. ancak bu tezahüratlar ne selçuk'u ne de aykut'u etkileyemez. *
ulan alex gene kadroda yok bu aykut adamı sinir hastası eder maçıdır.
fenerbahçe beraberliğe değil de yenmeye oynarsa bu takıma tecavüz eder. bu mu lan abarttığınız plzen?
fenerbahçe nin antalyaspor ayarındaki rakibini hacemat etmesini beklediğimiz maç. türkiye de artık baktı olmuyor ne kadar dandik takım varsa yüceltme ve bu sayede rakibi ciddiye almaya çalışma metodundan gına geldi. fener deplasmanda yensin bu takımı ohh miss.
selçuk şahin in ilk 11 de olduğu maç. sessizce dağılalalim.
plzen'in çok iğrenç bir takım olduğunu gördüğümüz maç olmakta. fenerbahçe hiçbir sorun yaşamadan turu geçmeli.
nazar degmesinn fenerin cok iyi oynadigi mac. bi selcuk dangalagi siritiyor. biz bu takimi eleriz. nazar degmez insallah.
tribünde fenerbahçeli bir taraftarın her plezen atağında düdük çalmakta olduğu maç.

o düdük boğazına kaçsın amk senin.
volkan'ın kalesine doğru giden geri pası siklemediği maç.
fenerbahçenin yatttığı plzenin top oynamaya çalıştığı maç olmaktadır ilk 25 dakika itibariyle. bu şekilde devam etikçe maç 0-0 biter. adamlar sadece hızlı oynamayı biliyor ama tabi fenerbahçe yattıkça defansta bu da işe yaramaz.

Edit: ne diye eksi verionuz lan buna. başka maç mı seyredionuz. takımın hocası maçtan 2 gün önce beraberlik iyi sonuç deyip gitti deplasmana. yatacağı belliydi. ben mi böyle oynatıom takımı çobanlar.
Uyut uyut bir anda patla taktiği ile oynuyoruz şu an. Çok dengeli bir oyun. Fenerbahçem bu takıma gol atar gibi gözüküyor.
aziz yıldırımın satın aldığını düşündürten maç

bu mu lan napoliye 2 maçta toplam 5 gol atıp hiç gol yemeyen takım?
etkisiz şutların çekildiği maç.
rakip takım victoria plzen'in hiçbir varlık gösteremediği karşılaşmadır. kendi sahalarında böylelerse istanbul'da işleri daha kötü...
Aykut kocaman'in hasörtmanlarini evde unuttugu mac, ailecek saskiniz efem.
ercan taner in yine isimleri rastgele salliyor efem durduramiyoruz. Ve an itibariyle selcugun sut dusunup kaleciye pas attigi mac olmustur.
az önce maç o kadar daraltmıştır ki 2 haftadır kullanmadığım astım ilacını kullanmak zorunda kaldım. teşekkürler fenerbahçe!
Şuanda oynanmakta olan, sıkan, keyifsiz bir maçtır.
Bu maç sabaha kadar oynansa plzen bi sikim yapamaz.

Ne sikik takımlar çıkıyor bu şikecilere amk.
volkanın az kalsın içine alacağı maç.
volkancığım özgüven iyidir ama beni evimde zıplatmanın ne alemi var.