bugün

saat akşam üzeri 5 gibi kaplıca sularının ısılarını ölçtüm ve arkadaşa "dikkat et bu akşam bir şeyler olabilir" dedim. tuttu lan. kendimden tırsıyorum sözlük. halbuki hiç bir müneccimle alakam yoktur.
sevdiklerinizi aklınıza getirir, eliniz telefona gider.
bursada bir gram hissedilmeyen deprem.
haylazlar yine haarp ile oynadılar.
acıyı yaşamayan ibnelerin yine makaraya vurduğu durum. zihniyetini sktiklerim hala deprem üzerinden komiklik peşinde.
istanbul sarıyer'den hissettiğim deprem. yatakta oturmuş pes12 oynarken başladım sallanmaya. geçen yaz da "iskoçya'nın son kralı" adlı şükela filmi izlerken sallanmıştım. kediye koştum hemen, gözler faltaşı gibi ama miyav yok bişey yok. "oğlum söyle deprem oldu mu?" diyorum ses yok, meğer 5.1 çakmış. Türkiye'de olunca korkutucu bir şiddet, geçmiş olsun herkese.

Edit: ebenin amı neyi eksiliyorsun sallandık diyorum deprem diyorum, napak ölek mi oçe ?!
deprem olunca tweet atanları, facebook'a durum yazanları eleştirerek çok cool, zeki, bilinçli oldukları izlenimini verme merakındaki tipleri de tekrar ortaya çıkaran deprem. sanki yedi küsürlük bi deprem oldu da insanlar kaçmak yerine tweet attı.
Depremin nedeni Madonna'dır. Hepimiz çarpılacağız velhasıl. *
edirnede üj nokta bej hissedilen depremdir.
Tarih Saat Enlem(N) Boylam(E) Derinlik(km) MD ML Mw Yer Çözüm Niteliği
---------- -------- -------- ------- ---------- ------------ -------------- --------------
2012.06.08 00:05:13 40.8437 27.9033 18.1 -.- 2.8 -.- MARMARA EREĞLiSi AÇIKLARI-TEKiRDAĞ (MARMARA DENiZiilksel
2012.06.08 00:00:27 40.8653 27.9377 12.7 -.- 3.2 -.- MARMARA EREĞLiSi AÇIKLARI-TEKiRDAĞ (MARMARA DENiZiilksel
2012.06.07 23:54:25 40.8483 27.9210 14.9 -.- 5.1 -.- MARMARA EREĞLiSi AÇIKLARI-TEKiRDAĞ (MARMARA DENiZiilksel

Beykoz'u da 3-4 saniye kadar sallamıştır. Ama tekirdağ sağlam hissetmiş. cümleten geçmiş olsun.
işte ufo, işte deprem.
http://ccc.incisozluk.cc/...r-her-an-deprem-olabilir/

entry tarihine dikkat. liseli müneccim amk..
Safe House izlerken depremin olmasiyla icerdekilere Deprem oluyor dedigimde ailemin beni siklemedigi depremdir. Ama simdi ailecek safe house u izliyoruz guvenli ev icin.
görüklede zerre hissedilmemiştir tarafımca.
her deprem de olduğu gibi yine istanbulun üstüne aldığı depremdir. neymiş efendim istanbulu tetikler mi? istanbul için riskli mi? istanbullular ne yapmalı? tekirdağ zaten ilimiz değil, marsta kendisi. tamam tamam sakinim.
bu sefer korkutmadı.
tekirdağ/merkez/altınova'dan boru gibi hissedilen depremdir.

akvaryumun suyu taşacaktı neredeyse. yeni eve girebildik.

bu gece uyku yok sözlük.

hisseden herkese geçmiş olsun.
Ankaranın sikinde bile olmamıştır. Fay mı yok ki burda.
büyük marmara depremini depiklemiştir.
tekirdağda halkı sokağa dökmüştür.
eve zorla girdik Allah bir daha yaşatmasın.
avcılar fena sallanmıştır.
hissedemedim.tuzladan sonraya hissettirmedi mi ki acaba.
ümraniyede yaşayıp 1999 depremide dahil hissetmediğim depremdir. sanırım sürekli sallatı halindeyim insan hiç birinimi hissetmez.
işini bilen depremdir. tuvalette yakalamıştır hayırsız.*