bugün

akşama hamsi tava olacağını gösteren karşılaşmadır. ilk yarıda pek gol beklemiyorum ama maç sonunda beşiktaş alacaktır.
beşiktaş'ın ilk on biri:

Tolga, Serdar, Pedro, Ersan, ismail, Atiba, Veli, Gökhan Töre, Sosa, Olcay Şahan, Demba Ba.

ben olsam oyuna cenk tosun'la başlar ikinci yarı demba ba'yı alırdım.

demba ba'nın kafa ile iki gol atacağını ikisini de ikinci yarıda 55 ila 70. dakikalar arasında atacağını iddia etmekteyim.

not: sadece iddia. sadece 6. his. yoksa boru değil amk. allah değiliz.
waris'in serdar'ı alabora edeceği maçtır.
bu maç en iyi berabere biter. inşallah beşiktaş kazanır tabi o ayrı.
ve browser leri yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başlayan karşılaşma.

bakalım hangileri patlayacak hangileri patlamayacak heyecanla bekliyoruz.
trabzonun golle başladığı maç cardozo 1-0

edit: bu arada ligtv var bende ama netten de mevcut. dileyen özele gelsin.
mac baslamasıyla besıktasın 12. adamının 3lu cekemesıyle kendımız geldıgımız mac. nasıl ozlemısız amk.
velı mukemmel bır gole 1-0 yaptıgı mac! ceza sahası dısından. kalecı kıprayamadı!
ts kalecısı fatıhın kısa dusen pasını kapan velı cezasahası dısında, solayagıyla kalecının soluna sert bır srtla 1-0 yakaladık.
beşiktaş'ın 1-0 öne geçtiği maç. bu veli kabiliyetsizi kendini mi geliştirdi naptı mk.
trabzonun golünün ofsayt gerekçesiyle hiç edildiği maç.
Ülker olsa da içsek dedirten maç.
demba ba 2-0. nasıl anlatım amk bu golu sıze ...
çok net konuşuyorum, beşiktaş bu maçta yenilsin bundan sonra ki gidişatı hiç iyi olmaz çünkü beşiktaş'ın böyle değişik huyları var. geçen yıl bıdı bıdı konuşuyorlardı, galatasaray derbisinde şöyle edicez böyle edicez diye, drogba bir koydu bunlara bi daha da götü doğrultamadılar...
demba ba vurdu ve 2 oldu fark 2 Beşiktaş 2-0 Trabzonspor.
demba baaaaaaaaa attı. olcayın golde payı .çok büyük.
olcay sahan sag kanata topu saklamaya calısan papadopulostan topu kaptı, cezasahasına dogru yerden ortasına dem ba ba topugla premıer lıg golu attı.
Ts kalecisinin evlere şenlik olduğunu gösteren maç

şimdi biliç Takımı yaslar.

Maçı geri dönerse şaşırmam. Yeterki ts yemesin dicem de kaleci saatli bomba.
2-0 şu anda skor ama , beşiktaş kanseri 40. dakikada bile başlayabilir, kimse sevinmesin.
Bir trabzonsporlu olarak zaten korktuğum ve amatör takımda kaleci olamayacak adam yüzünden geri düştüğümüz maç.

Not: allahını seven defansa gelsin.

Not2: warisin değiştireceği maç.

Not3: yenilsekte keyifli maç.
trabzonun ne kadar kaypak oldugunu anladık,fenerin g.t yalayıcıları sizi.
beşiktaş sahada 12 kişi.
beşiktaşım ın şov mehmet ekicinin kudurduğu, çatladığı maç.
Ulan ekicinin özerin 2.sarilari verilmyo demba ba ya hep faul ama kazanyoruz ya hemen yedirememeler baslyo.
bunların itiş kakış top tepiklemesinin futbol ve hayvani sesler çıkarıp gürültü kirliliği yapanların taraftar sayıldığı bir toplaşma. ne lan bu?
Beşiktaşımın rahat oynadığı maç trabzonspor sürekli atak oynamanın verdiği açıklar nedeniyle sıkıntı yaşıyor.
güncel Önemli Başlıklar