bugün

görsel

Colombia Pictures'ın bilim-kurgu temalı filmi.
....

Filmin konusuyla ilgili olarak şimdiye kadar yalnızca, bir astronotun gizemli bir gezegene iniş yaptığı ve burada yalnız olmadığını fark ettiği bilgisi paylaşılıyordu. Fragmanla birlikte konuya dair ayrıntılar ve filmin adının neden "65" olduğu da nihayet ortaya çıktı. Adam Driver'ın canlandırdığı Komutan Mills'in iniş yapmak zorunda kaldığı gizemli gezegen aslında Dünya'nın 65 milyon yıl önceki halidir!

Fragmanda Mills'in iniş yaptığı gezegene ait bulgularını kaydettiğini ve hayatta kalan küçük bir kızla karşılaştığını görüyoruz. ikili mağarada uyurken, alarmlar çalmaya başlıyor ve tarih öncesi canlıların en görkemlileri olan dinozorlarla mücadele başlıyor. "Star Wars" ve "Jurassic Park" filmlerinin kesişimi gibi görünen "65"in aksiyon, bilim kurgu ve gerilimi harmanlayan yapısı fragmanda göz önüne seriliyor.

https://www.beyazperde.co...0rI5ARjsPidWoIVjhsO4Pd7Gw
görsel

görsel

görsel

Kaşif mills (adam driver), Uzayda Keşif yaptığı esnada meteorlar yüzünden uzay aracıyla beraber dünya'ya düşer. Ekibi düşme esnasında ölür ve kendisi tek sağ kalır. Ancak küçük bir kız hariç. Dilini bilmediği bu gizemli kızla beraber Dünya'dan kurtulmak için kurtarma aracını bulmaya başlar.

Dünya'nın 65 yıl önceki dinazorlu devrine düşen mills, dinazorlara yem olmamak için yaşam mücadelesi verir...

65 yıl önce dinazorların meteor yağmuru sonucunda yok olmasına tanık olun...

Güzel bir filmdi...
film hakkında ne desem bilemedim. bok gibi desem değil iyi desem o da değil.
iyi bir oyunculuk var. fakat çok ucuza çekilmiş bir film. cast sadece 5 kişi.
şaka yapmıyorum filmin başından sonuna sadece 5 kişi görünüyor ve %98 inde sadece iki kişi var. diyalog az. aksiyon var da yok arası bir şey ama kişisel olarak adam driver'ın performansı güzel. 2007 doğumlu Ariana Greenblatt'ta güzel oynamış. zaten bu tarz işlerde cast az olunca oyuncular filmi sırtlanmak zorunda kalıyor. .
turknet'im var. izleyecek film arıyordum. listeye alalım.
güncel Önemli Başlıklar