manisa'nın tarihte ilk kez ev sahipliği yapacağı bir milli maç.

bilet fiyatları ise şöyle:

1.katagori: 10 tl (spil kale arkası-gediz kale arkası)
2.kategori: 20 tl (tarzan tribünü)
3.kategori 25 tl (kapalı alt-üst)

not: tff'nin sitesinden online olarak ücretsiz kargo olanağı ile sipariş vermek mümkün.*
http://www.tff.org/Satis/...rkiye-CekCumhuriyeti.aspx

edit : tff'nin sitesinden bilet satışı sona erdi. manisaspor store çarşı şubesinden biletleri almak mümkün.

edit 2 : biletler tükendi.maç kanal D'de.
milli takımımızın her zamanki gibi yenileceği maçtır.
türkiye'nin bu maçta olması gereken 11'i $öyledir:

------------- volkan demirel -------------

gökhan gönül --- semih --- egemen korkmaz - hasan ali
--- arda turan -- selçuk inan - emre belözoğlu ---
umut bulut ------------------------------------- sercan sararer
-------------------- burak yılmaz -----------------------

arda turan sağ kanatta oynamalıdır, forvet arkası oynayınca kaybolup gidiyor. hamit altıntop da artık sınırdı$i edilmelidir.
3-1 bitecek maçtır. biterse tebrik isterim.
saçma bir günde saçma bir yerde oynanacak maçtır. fenerbahçeli yedi oyuncu var kadroda. bu oyuncular geçen hafta antepe gidip geldiler ardından çarşamba günü kupa maçı için sivastaydılar. bu akşam sivas maçından sonra duş alıp milli takıma katılacaklar. çarşamba günü manisada maç oynayıp kulübe dönecekler ve haftasonu mersine gidecekler. mersinden sonra ise bate maçı için çarşamba bu kez minsk e yardıracaklar.

tüm bunlar bilmiyor musun sen abdullah avcı beg. manisaya maç alacak başka zaman bulamadın mı? kaldı ki bu bir hazırlık maçı ve az önce saydığım yolculuklar ortada. istanbulda olsaydı maç ölür müydün?

şimdi geriye fenerbahçeli 4-5 oyuncuyu 90 dk. oynatmak kalıyor sana. hadi rasgele.
as kadro ile çıkması halinde çek cumhuriyeti'nin galip geleceği mücadele. ama ben abdullah avcı'nın işi sıkı tutacağını düşünüyorum. her ne kadar koltuğu güvende gibi dursa da(federasyon tarafından), çoğu kesim tarafından gerek aday kadro listesi, gerekse sahaya sürdüğü 11 ler konusunda eleştirilmektedir ki ben de bu eleştirilere hak vermekteyim. bu maç için aday kadroya dahil edilen kişiler ise hemen hemen hepsi formayı hak eden kişilerdir. ama kadro yapısı itibariyle daha hazır ve birbirini daha iyi tanıyan bir takım olan çek cumhuriyeti'nin bir adım önde olduğu maç.
çek cumhuriyetinde daha lig başlamadı. bütün futbolcuları formsuz. eğer milli takımımız kendi seyircisi önünde oynayacağı bu maçtan berabere dahi kalırsa hemen federasyona 10 000'er dolar para cezası ödesinler. zira yendikleri zaman prim almasını biliyo laleler. en az 2 fark istiyoruz o kadar. ( 1 de olur )
2010 dünya kupası,2012 avrupa şampiyanasına katılamamış,2014 dünya kupasına katılması samanyolu tv dizilerinin prime time de 1. olması kadar imkansız olmasından sonra fena halde kendinden soğutan milli takımımızın muhteşem yüzyıl ve kuzey güney varken izlenmeyecek maçı.
Yıllardır ne Avrupa kupasına girebildik ne de dünya kupasına, bu yüzden, heyecanla beklenen ve kanal d de yayınlanacak olan maç.
--------------------------------- onur kıvrak -----------------------------------

gökhan gönül ------- bekir irtegün ------- ömer toprak ------- hasan ali kaldırım
---------------------------------- mehmet topal ----------------------------------
----------------------- selçuk inan ------------- nuri şahin ---------------------
---- arda turan ------------------------------------------------ sercan sararer
------------------------------- mevlüt erdinç -------------------------------

umut beslediğim 11'dir. umarım arda turan sağ kanatta ba$lar.
gram sikimde olmayan maçtır. teşekkürler abdullah avcı.
Dk 3 gol 1'dir.
daha 4. dakikadan çaktıkları maç.
iddaa da iyi oran veriyordu lan.
duygularıma yenik düştüm.
Dakika 28, türkiye 0 - çek cumhuriyeti 2
abdullah avcının maç sonunda selçuku oynattım bak ne hale geldi takım demesini beklediğim maç.
hazırlık maçından sonra istifa eden teknik adam var mı merak konusu ama abdullah avcı bu konuda öncü olabilir.
bu nasıl futbol, bu nasıl oyuncu tercihi anlamak güç. keyfimizin içine ettin.
bu takımın çift santraforla oynamazsa bir cacık olmayacağını gösterir umarım. ne ilerde varız, ne geride. zaten doğru düzgün bir tane santrafor yok. forvet özellikli kanat oyuncularını da parlata parlata bir hal oldu milli forma. hani nerde gökhan töre vardı, kazım vardı. an itibariyle de selçuk inan, zidan'a bağladı. dilerim abdullah efendi, insanları milli maç olaylarından iyice soğutmadan çekir gider. *
futbol fundemantalleri arasında derin farkı gösteren örnek bir maçtır. çok bariz bir futbol niteliği farkı var.
yine bir sikeyim böyle milli maçları dediğim maçtır.
ruhsuz insanlar ordusunun beyaz formalarla top oynamadiklari maç!
berbat maçtı yarısında çıktım.
Yarın öbür gün torunlarımız "dede milli takım elden giderken sen ne yapıyordun?" diye sorduklarında cevap veremeyecek duruma gelirsek; her şeyin başladığını söyleyeceğimiz maçtır.
yurtdışı kökenleri adamları almak için harcanan abartılı çabaların götümüzde patladığı maçlardan biri.
topsuz oyun sıfır hem savunmada hem hucumda öyle olunca top kimin ayağına gelse top onurda.
mevlüt erdinç'in milli takım formasıyla yine hiçbir şey oynamayışını gördüğümüz bir başka maç.

bu adam ne zaman iyi oynadı da yine milli takım kadrosuna alınıyor allah aşkına ?