bugün

Benim. Apple ibneleri iphone 6'ya yazılım ve uygulama desteğini kesmese bir 10 sene daha kullanırdım da, şuanki haliyle dokunmatik nokia 3310'dan farksız.
4 yıldır, telefonlar hakkında bilgisi çok olan bir tanıdığımın önerisi üzerine aldığım telefonu kullanıyorum. Kullanımı kolay, şarjı hala iyi. umarım 2 sene daha kullanırım.
Esas evlerin elektronik alet çöplüğüne dönmesi tuhaf sanki. o uygulamaları hiç kullanmıyorsanız benim gibi rahatsınızdır.
3 yıldan beri kullanıyorum, gözüm gibi bakıyorum çünkü bozulursa yenisi çok pahalandi.
Benim 4 yıl oldu. Ekonomi cidden kötü normalde senede 1 değiştirirdim.
sen de kendi çapında bir süper kahramansın fikret.
yirmi yıldır aynı kadını sevip, günde üç paket sigara içiyorsun. kolay değil yani.

(bkz: tabutta rövasata)
Ben normalde uzağım telefon piyasasından.

Geçende samimi bir arkadaş acıyarak ve kırkmaktan çekinerek elimdeki telin devrinin geçtiğini söyleyince şasırdım ve inandım.

Ikinci elciye sorunca ... almayı geç, görünce bi guldü... hee dedim yenisinin vakti.
96 sekme açarsınız.
parasını boşa harcamamıştır. daha iyisine ihtiyacı yoktur. telefonunu iyi kullanmıştır.

esas sürekli telefon değiştirmek tuhaf sanki.
Zamanında amiral gemisi almıştır.
6 yıl önce telefonum yoktu sanırım.
sıkılıyorsun bir süre sonra. senede 1 değiştiririm ama en ucuzları seçerim genelde.
guncelleme istemese 6 degil 16 da kullanirim ama lanet olasi telefonlarda guncelleme yapmadan islem yapamiyosun ki artik.
benimdir. hatta 7 yıl oldu 16 gb uygulama olmadığı için kasma falanda yapmıyor. ben tele para vermem çalınma kırma değer kaybetme riski olan mamüllere para yatırmam ama saate paranın kralını veririm 45 bi tl lik kol saati takarım evet..
Ne kadar dikkatli kullansanız da 5 yılda kasıyor o nedenle zor.
6 yıldır nokia 500 marka telefonu kullanmaktır..

aynı batarya ile yola devam ediliyor, tamir yüzü bile görmedi.