bugün

şampiyonlar ligi karşılaşmasının hemen arkasından geldiği için, Galatasaray'ın muhtemelen puan kaybedeceği ama umarım kaybetmeyeceği bir maç olur..
Mersin'in Döseyecegi mac.
drogba'nın yine gol atamayacağı maçtır.
drogba'nın gol atmasa bile en az 2 asist yapacağı maçtır kime asist yapacağıysa belli.
(bkz: burak yılmaz)
elmander'in sakatlıktan sonra ki ilk maçı olmasını dilediğimiz karşılaşma. özledik be!
fenerbahçe fanatiklerinin kırmızı lacivert giyinip beklediği maç. canlarım benim...
drogba nın en güzel golünü bu maçta atacağı maç.

(bkz: didier drogba nın galatasaray daki en güzel golü)
drogba kendi kalesine de olsa gol atsın dediğimiz maç. almeyda atıyor köyt atıyor da bizim karaca oğlan mı atamayacak?
allahın izniyle galatasaray'ın puan kaybedeceği maç.
düşene bir tekmenin daha vurulacağı maçtır.
galatasaray'lı değilim, ama gs bu maçta çok pis oynayacak gibime geliyor. iddaacılar +7 riske edebilirler.
kadroları açıklanmış maçtır. Galatasaray kadrosu: muslera, sabri, gökhan, dany, hakan-hamit, melo, sneijder, emre- burak, drogba.
emre çolak'ın bamyayı salacağı maç olacaktır.
1-1 berabere biteceğine inandığım maç.
sonucu bu kadar belli maç uzun zamandır görmemiştim. şike felan kastetmiyorum tamamen takımların sportif durumu ve gücü.
mersin'in kendini kanıtlamaya çalışırken galatasaray'ın döşeyeceği maçtır.
galatasaray'ın evinde düşmemeye oynayan takımlara karşı yaşadığı soğuk duşlardan birini yaşamamak adına kesinlikle çok temkinli olunması gereken, hafife alınmayacak maç. bana göre kalan haftalarda şampiyonluk yolundaki en kritik maçlardan birisi. galatasaray'ın kendi evinde bu tarz maçlarda yaşadığı şok puan kayıplarına örnek olarak geçmişten birtakım kanserojen maç:
(bkz: 17 ocak 1997 galatasaray vanspor maçı)
(bkz: 24 subat 2008 galatasaray kasimpasa maci)
(bkz: 22 şubat 2009 galatasaray kocaelispor maçı)
0-0 bitecek maç.
kadroyu görünce real amdrid maçından vazgeçip izlemeye karar verdiğim maç.

sinir stres dolu bir maç olacak büyük ihtimal, bu kadar değişiklik yapılır mı be hocam?
şikebahçelilerin her ne hikmetse mersinsporlu olacağı maçtır.
mersinin gol attığı maçtır ama bu gol sonucu değiştirmeyecektir. 3-1 galatasaray.
galatasaray'ın ilk 11'i:

25
Fernando Muslera
55
Sabri Sarıoğlu
5
Gökhan Zan
13
Dany Nounkeu
22
Hakan Balta
4
Hamit Altıntop
10
Felipe Melo
14
Wesley Sneijder
52
Emre Çolak
12
Didier Drogba
17
Burak Yılmaz

YEDEKLER
67
Eray işcan
27
Emmanuel Eboue
26
Semih Kaya
35
Yekta Kurtuluş
53
Nordin Amrabat
9
Johan Elmander
19
Umut Bulut.
mersinin şu ana kadar çok iyi oynadığı bir çok tehlikeli atak yaptığı gs'nin de aynı şekilde kötü oynayıp pas hataları yaptığı maç.

not : gs.
seyir zevki inanılmaz yüksek bir maç.
muslera hiç gitmesin. sabri, gökhan zan, emre çolak bu takımın futbolcuları değil. net.