bugün

6. kategori bilet satışı mutluluğu paylaşılır. (hayat paylaşınca güzel lalalallaalaaa)
6. kategori bilet satışı mutluluğu yerini derin hüzne bıraktı.
galatasaray adına maçın kilidi erken atılacak bir gol.

o gelmedikçe kalpte bir çarpıntı, serseri bir ritm bozukluğu. fena.
ilk 30 dakika beşiktaş gol yemezse kazanacağı maçtır.
survivor ödül oyunuyla beraber takip edilecek oyun.
kartalımın diğer takımlara nazaran, çıkıp babalar gibi mücadele edeceği maçtır, stresli olacak olan galatasaray dır, bu arada galatasaray ın mağlubiyetinde olası cinconluların "Teşvik aldılar" sözü ile, olası beşiktaşın mağlubiyeti sonrası fenerlilerin "Maçı sattılar" sözleri şimdiden muhafaza altına alınmıştır. ama bilemezler ki kartalımın fenere gömdüğü maçta ne fener maçı satmış, ne cincon teşvik vermiştir. bizim hayallerimizde bile rengarenk hedeflerimiz hiç olmadı, bizim gökkuşağımız bile siyah beyazken olaya farklı renk getirmek isteyenlere şimdiden duyrulur kartal çıkar, mücadelesini yapar, yense de yenilse de vazgeçilmez aşkın adıdır beşiktaş.
Galatasaray'ın Fenerbahçe'yle aynı puanda Kadıköy'e gitmemek için direk galibiyete oynamayacağını, Beşiktaş'ın ise Fenerbahçe maçından aldığı gaz ile daha özgüvenli oynayacağını düşündüğüm maç. Yarın ki Galatasaray'ın ölümüne saldırmayacağına inanıyorum. Çünkü herhangi bir Beşiktaş galibiyeti işleri tamamen tersine çevirebilir. Fenerbahçe'nin Trabzon'da kazanacağı ihtimalini düşünürsek Galatasaray'ın alacağı 1 puan bile Kadıköy'de yenilmemeye oynamasını sağlayacak. Bu elbette Galatasaray galibiyet için oynamayacak demek değil. Sadece maçı daha rölantide götüreceklerdir. Hatta bence ilk yarının 0-0 bitmesi muhtemel. Beşiktaş için ise zaten lig bitti. Hedef tamamen Trabzonu geçip alt gruptan gelen takımla cebelleşmemek. Hoş zaten inönüdeki son maçta Trabzon'u yenmesi halinde bu amacına ulaşıyor ama herhangi bir Trabzon galibiyetide Beşiktaş'a 1 maç fazladan oynatabilir ve stres yaşatabilir. Onun için Beşiktaş'ta zaten deplasman oynamanın etkisiyle kontra aramaya çalışabilir. Tabi tüm bu düşünceler Lig Tv patronlarının son haftaya kadar heyecanı koruma çalışmalarını işin içine katmadan söylenen şeyler. Eğer onu işine katarsak bu maç 1-1 yarınki Trabzon-Fenerbahçe maçıda 1-1 veya 1-2 şeklinde sonuçlanması gerekir ki son hafta oynanacak 2 maçta heyecanını korusun, 2 ev sahibide galibiyet için sahada olsun. Beşiktaşlıyım ama gönlümden geçen bu süper bilmem ne saçmalığına inat Galatasaray'ın şampiyon olması. Çünkü hakettiler ve adaletli olan bu. Normal sezonu 9 puan önde bitirip normal şartlarda şampiyon oldular. Bir firma daha çok para kazansın diye çıkarılan bu zımbırtıya inat hakedenin şampiyon olması hepsine inat daha doğru geliyor bana. Eğer Fenerbahçe bunu başarsaydı Fenerbahçe içinde aynısını söylerdim.
bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe maçından daha çok hırslı bir beşiktaş görmek istediğim maçtır.play off olmasa şampiyonduk gibi salakça bir şeyin arkasına sığınan galatasaraylılar madem bukadar muhteşemsiniz ve bu lige fazlasınız derbilerden oluşan bir play offtan da mutlak galip çıkmalısınız.harika futboldan feneri ezmekten bahseden galatasaraylıların senelerce kadıköyde ezilip ezilip oynayamamalarını geçen seneki rezil lig sıralarını ne çabuk unutupta bu lige fazla bi takım oldugunu düşünüyor anlayamıyorum.ayrıca aynı şekilde geçen seneki fenerbahçenin şampiyonlugunu şikeye baglayıp bunun arkasına sığınmak bi volkana bi alex e futbolculara haksızlık degil de ne ki?bana göre şike olsun olmasın yine fenerbahçe şampiyon olurdu. (tamamiyle objektif bakış açısı)
bir beşiktaşlı olarak bütün mal varlığımı galatasaray a oynayacağım maçtır. ayrıca galatasaray(ımızın) beni zengin edeceği maçtır.
trabzondan gelecek gol haberine rağman hiç bir galatasaray taraftarnın sahaya inmeyeceği ve timsah yürüyüşü yapmayacağı karşılaşmadır.

(bkz: iki iki mi iki iki mi)
galatasaray taraftarının artık üstüne düşeni yapması gereken maç. güzel futbol oynayan bu takımı sonuna kadar desteklemesi gerekiyor taraftarın.
Bir galatasaraylı olarak bu maçta şampiyonluğu ilan edeceğimize inanmıyorum. Fener trabzonu orada napıp edip yenecektir. Şu da var ki biz de bir şekilde Fatih Terim olmamasına rağmen Kadıköy de şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz.!
galatasaray lehine tarihi fark olur.
beşiktaşcığımın inşallah yenileceği maç olacak ve şampiyonluğumuzu ilan edip bol bol sevinip coşacağız. ** *
Fenerlilerin yatış muhabbetlerine ara vermeden devam ettikleri maçtır.
Bu adamların ağzında hep mi kanunsuz laflar olur.
Nasıl bir alışmışlık bu.
fenerbahçe yi bafilemenin getirdiği yorgunluk yüzünden beşiktaş için yatış maçı olacaktır. fenerliler alınmasın lütfen . trabzon u yenip , şampiyonluğu son maça taşısınlar .
(bkz: bugün günlerden şampiyonluk)
beraberlikle sonuçlanması kuvvetle muhtemel maçtır..

bence fenerbahçe de galatasaray da berabere kalacaklar rakipleri ile..bana öyle geliyor..

beşiktaş full kadro ve formda..moralleri de iyi..seneye kadıköy'de oynayacaklar maçlarını..

sorumluluk almamak ve fenerbahçe ile arayı bozmamak için işi son haftaya bırakacaklardır..

galatasaray'dan puan almaya bakacaklardır ne yapıp edip..ayrıca bu şekilde taraftarını da memnun edeceklerdir..

galatasaray için çok zor maç olacaktır..
bu gece şampiyonluk geliyor dediğim maçtır. gözler arena da, kulaklar avni aker de olacak.
aslan ın şampiyonluk maçı.
beşiktaş yatar diyenleri beşiktaşın yatırmasını beklediğim maçtır.

ha yenemezse de dik dursun hakkıya şerefiyle oynasın yenilsin önemli değil.

edit: malum hak ve şeref son zamanlarda pek bulunmayan birşey.
sanıldığından çok zor geçecek maçtır. beşiktaşın yatmayacağı sonuna kadar mücadele edeceği maçtır. galatasarayın da süper finalde evindeki sessizliğini bozup patlama yapacağını düşünmekteyim. zira maç sonuçlarına göre şampiyon olup ttnet areneda taraftarı önünde kutlayacağı maç olabilir.cimbomun galip gelip trabzondan gelecek haberi beklemesi muhtemel.
gollü geçmesini beklediğim müsabaka. 2-1, 3-1 , 3-2 , 4-2 şeklinde galatasarayın kazanması muhtemel.
dana'nın kuyruğunun kopacağı maç diyebiliriz.
aslanların bize inşallah şampiyonluk onurunu yaşatacağı, yürekten yanlarında olduğumuz maç.