bugün

heyecanla beklediğim maçtır. tribünlerde yerimi alacağım inşallah. galatasarayımızın 2-0 alacağı maçtır.
yeniden kartala bineceğimiz maç. yanlış anlaşılmasın, q7'miz yok o bakımdan.
kale arkası biletleri tükenen karşılaşma.

http://www.biletix.com/etkinlik/NFC14/ISTANBUL/tr
beşiktaş'ın çıkıp sonuna kadar mücadele edeceği maç. ancak görüyoruz ki beşiktaş'ın kadrosu felaket durumda. veli,ekrem,holosko,ismail gibi yetersiz adamların yükü fernandes'e biniyor,adamın her maç ölüsü çıkıyor sahadan.quaresma desen bencilliğiyle çıldırtıyor,simao fizik olarak bitik,bu maçta beşiktaş defansif açıdan eksiksiz bir oyun sergileyip hücumda yakaladığını atmalı.
tayfur havutçu'nun iki maçtır oldukça uygun durumdayken mustafa pektemek'i oynatmadığını görüyoruz,galatasaray maçında da mutlaka oynamalıdır mustafa.ayrıca beşiktaş'ın inönü'deki son galatasaray maçını hatırlayıp sahaya çıkması en büyük temennimiz.bu camiayı birilerinin rant mücadelesi uğruna doğramaya,piyon etmeye kalkanlara son bir tokat daha atmalı beşiktaş.çünkü beşiktaş'a bu yakışır.
yine tükenmeden, 117.kategoriden bileti alabildiğim maç. maç bittiğinde şampiyonluğu kutluyor oluruz umarım.
galatasarayımızın şampiyonluk maçı olabilir. burdan galatasaraylılara sesleniyorum. bir zahmet kıçınızı kaldırın şu stadı doldurun. anlıyorum biletler pahalı ama galatasaray bu kadar az kombine satmadı en azından kombineliler doldursun artık.
sonucundan çok, öncesi ve sonrası yorumlarını merak ettiğim maç.

gs'ye yatıcaz mı? yenilsek cinconlar hakkımızla yendik dicekler. diğer takım taraftarları çeşitli yorumlar yapacak vs. haydi klavyenize kuvvet.
galatasarayın şampiyonluğunu ilan edebileceği maçtır. ama şu 2 mayıs 2012 galatasaray trabzonspor maçındaki tutukluğu üstümüzden atmamız lazım. galatasaray lig'deki en iyi futbol oynayan takım. normal futbolunu oynasın yeter ki.
Galatasarayın evindeki son ve en önemli maçı olacaktır.
Güney tribününde nefesim kesilene kadar destek vereceğim inşallah.
pegasus alt kombinemi 180 tl'ye elden çıkarmayı planladığım maç.
galatasarayın kazanacağı maçtır. galatasarayın şampiyonluğu bellidir zaten bu olanların hepsi lig tv zarar etmesin diye olan şeylerdir. o yüzden fenerbahçeli arkadaşlar şimdiden hazırlasınlar kendilerini kadıköyde şampiyonluk ilanı adama çok koyar. he birde stada gerekli önlemleri de alsınlar çünkü fenerli holiganlar yine koltukları yakacaktır.
daha önceki tecrübelerime dayanarak maça gideceklere tavsiye,
yanınızda Radyosu olan bir telefon ve kulaklık götürün, internetten radyo dınlemeye çalışmayın, trabzon maçını takip edemezsiniz,
galatasaray son trabzon maçında taraftarını korkutmuştur ancak endişeye lüzum yoktur, bu saatten sonra galatasarayın bırakmayacağı maçtır. bi fenerbahçe beşiktaş maçına bakıyorum, bir de galatasarayın oynadığı maçlara bakıyorum, oyun olarak arada dağlar kadar bariz bir fark vardır. aslanım son son yapacaktır yine yapacağını.
artık tüm galatasaraylıların feneri federasyonu bırakıp konsantre olması gereken maçtır. iş taraftarlarla başlıyor.
galatasarayımın alacağı maçtır. başka çaresi yoktur. ayrıca puan kaybına tahammül de kalmamıştır. iki galibiyet ya da bir galibiyet bir beraberlik yetecektir bunu da başaramıyorsak şampiyon olmayalım zaten. takıma güvenim sonsuz. bastır aslanım.
galatasarayın illaki yenmesi gereken maç.
siz söylemeden ben diyeyim; beşiktaş' ın yatacağı maçtır. hayırlı yatışlar beşiktaş!

gaza gelsin beşiktaş, en güçlü haliyle çıksın maça. iyi motive olsun, yenmeye çıksın. çıksın ki gücümüzü görelim biz de. yenilirsek de sonunda çıkıp ben(kendi adıma söylüyorum) ağlamam başkaları gibi merak etmeyin. hak etti adamlar derim. bizim gücümüz beşiktaş' a yetmiyorsa takviye lazım derim, eksiklerimizi söylerim. söylerim ki asıl hedefimiz olan, beni asıl ilgilendiren avrupa maçlarında iz bırakabilecek, akılda kalacak oyunlar oynayabilelim, sonuçlar alalım. ve ben bir galatasaraylı olarak ne taraftarımdan, ne de takımımdaki herhangi bir bireyden rakip niye bu kadar koştu, rakip niye bu kadar asıldı maça gibi şeyler duymak istemiyorum. sen galatasaray isen, sen büyüksen çıkarsın yenersin, yenemiyorsan da(skor önemsiz, oyun olarak yenemiyorsan) rakibini tebrik eder, sonra kendi hatalarınla yüzleşirsin. yeter ki büyüklüğüne yakışır şekilde oynasın beşiktaş. kazanmaya oynasın, mücadele etsin, oyun kuralları dahilinde her şeyi yapsın. zaten öyle bir beşiktaş' ı yenmek zevkli olur. diğer türlüsünün hiçbir anlamı yok.

şampiyon fenerbahçe olur belki, hatta bir galatasaraylı olarak diyorum ki son maça kalırsa çok büyük ihtimalle fenerbahçe olur. bu sene de bizim kadar hak ettiler allah için. belki normal sezonu 9 puan geride bitirdiler ama bu zor süreçte buraya kadar dimdik geldiler. yalnız tüm bu övgülerim sadece sahada terini akıtan o oyuncular için geçerli. yoksa ne yönetim ne de taraftar(en azından büyük bölümü) zerre paye çıkarmasın bu övgümden. sen trabzon yatacak diye sanal alemi yerinden oynatacaksın önce ve maç 4-2 bitince utanmadan yattı diyeceksin, ama bir hafta önce o galatasaray' ın sana sahayı dar ettiğini, o eleştirdiğin trabzonspor kadar bile oynayamadığını unutacaksın. sonra da gelip galatasaray taraftarı bukalemun vs diyeceksin. tüm takımların senden nefretini büyüklükle açıklayacaksın biliyorum, ama ben de şunu çok iyi biliyorum; büyüklük nefretle olmaz, sevgiyle olur.
1 saattir genel satista olmasina ragmen 120 liralik biletlerde bir tukenme olmayan mactir. sorunlu musunuz?
galatasaray kazanır fener de kaybederse şampiyon olarak kadıköy yolculuğu başlar.
tam tersini ise düşünmek bile ürkütücü.
güney tribünün bilet aradığım aradığım bulamadığım maç. fazla bileti olan beri gelsin.

(bkz: sözlük bana bilet bul lan allahsız)
bir beşiktaşl ı olarak galatasaray ın galip gelmesini yürekten istediğim maçtır.
anlaşılamayan bir sebep ile biletlerin satılmadığı maç. sanki herkes tetikte bekliyor gibi garip bir durum var. şampiyonluk maçımız ve bilet satılmıyor. anlamadım.
6.kategori bilet alışverişi yapıldığına şahit olunur.
6.kategori bilet satışının mutlu sonla sonuçlanmasının temenni edilmesidir.
6. kategori bilet satışı karaborsaya dahil değildir.