bugün

ilk iki maçı aynı skorlarla (3-2) geçen fenerbahçe acıbadem bayan voleybol takımının, bu maçı da kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edeceği mücadeledir.
fenerbahçe acıbadem'in 3-0'lık skor ile kazanıp yenilgisiz lig şampiyonu olacağı maçtır.
aylin abla'nın * pasör dirickx'e saydırmaya devam ettiği maçtır.
''yani senin baş smaçörün en iyi oyuncun -gamova- 4 numarada sen arka ortaya top atıcam diye uğraşıyorsun! tamam natasha'da iyi oyuncu ama senin 2 metrelik oyuncun köşedeyken arka ortaya atılmaz! macera aranmaz! ben bunu anlayamıyorum! seda'ya attığı topta blok'un içindeydi!''

(bkz: ben bu kızın kafa yapısını anlamıyorum)
fenerbahçe acıbadem in şampiyon olduğu maçtır.
fenerbahçe acıbadem'in daha az hata yaptığı maçtır.
zira güneş sigorta sıkıştırmış ama nati özellikle sıfıra yakın hata yapması ve gamova'nın tam havasını bulmuş bir oyun ortaya koyması güneş sigortayı dağıtmıştır.
şampiyonluğun hak edenin olduğu maçtır.
sarı meleklerin her biri tek tek göğsümüzü kabartmış, helal olsun dedirtmiştir.
tek bir sezona 4 kupa birden sığdırmak büyük başarıdır, var bu kızlarda bir keramet.

şampiyonluk yakıştı sarı meleklere.
hak ettiğiniz yerdesiniz.
helal olsun.
şampiyonun belli olduğu ancak skorun nedense yazılmadığı maçtır. kaç kaç bitti abicim maç ?
3-0 bitmiş olan maçtır.
fenerbahçe acıbadem'in yorucu geçen sezonun karşılığını aldığı maç olmuştur. rakibe set bile vermeden şampiyonluğunu ilan etti sarı melekler. armanın gururu olduklarını bir kez daha gösterdiler.
fenerbahçe'nin yenilgisiz şampiyonluğunu ilan ettiği maç.
(#7998734)
dediğim gibi olmuş ve sarı melekler bileklerinin hakkıyla ligi namağlup şampiyon bitirmişlerdir.
hepsine helal olsun. futbolculara örnek olsun.
(bkz: armanının gururu sarı melekler)