bugün

akhisar 0 - 4 fenerbahçe.
Fenerbahce 6 kasimi sever.
fenerbahce 6 kasimi sever.
6 kasım 6-0.
6 kasım fenerbahçe'yi sever.
görsel
akhisar'ı manisa'da canlı izledim gerçekten çok kısır bi top oynuyorlar. bu sene inşallah düşmezler.
fenerbahçe en az 3 farkla rahat kazanır.
Haftaiçi ingilizlerin zayıf temsilcisi manchester united i balık gollerle yenen takımın ancak hakem desteği ile kazanabileceği maç.

Dersim fatihi ve kalkavan çocuklarına göre böyle. Evet.
ilk 11'lerin belirlendiği maç;

Akhisar'ın ilk 11'i: Fatih, Caner, Serdar, Ömer, Sissoko, Tolga, N'Guemo, Muğdat, Mervan, Özer, Rodallega.

Fenerbahçe'nin ilk 11'i: Volkan, Şener, Skrtel, Kjaer, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Aatif, Volkan, Lens, Van Persie

not: fenerbahçe'nin kader maçıdır diyebiliriz. takımın moral kazanabilmesi için galibiyet şart.
bu ''hırsız'' akhisar geçen yıl ihtiyacı olmadığı halde bizi kader maçımızda yalandan attığı golle yıktı ya o gün bütün eskişehirspor taraftarının ahını aldılar, bu sezon düşecekler gönülden inanıyorum. bir istanbul takımını asla desteklemem ama fenerin bugün vurduğunun gol olmasını dilerim.

''hırsız cihat, hırsız akhisar'' !!

not: büyük eskişehirspor taraftarı.
maç başlamadan hemen önce statda Star Wars- The Imperial March çaldılar.

dark side kapıda ...
Topal derbide cezalı duruma düştü.
penalti karari dogruydu ancak rodallega sicti, o nasil bir penalti kullanmaktir lan topu suriyeye yolladi adam.
yolumu kaybettim, adresi tarif edebilecekler yeşillendirsin.
fener alacak gibi.
akhisar'ın sabaha kadar oynasa gol atamayacağı maçtır. bu kadar alakasız bir takım nasıl süper ligde anlamak mümkün değil. bu belediye takımlarının komple amk zaten düşsün hepsi.
helal olsun size be.
Son lig maçındaki 5 gollü galibiyet ardından manu galibiyeti ve şimdide farklı akhisar galibiyeti eğleniyormuyuz gençler?
fenerli değilim ama çok keyif alıyorum maçtan. böyle çerez takımların olduğu ligde beş paralık top oynamayan fener ve galatasaray 3-5 atıp gidiyor ya hiç üzülmüyorum çünkü zaten bir anlamda ligin kalitesini gözler önüne seriyor. bu arada kaleci fatih çok komik bir gol yedi. yapın şovunuzu böyle rakipler bulmuşken..
gençler ben nasılım maçta?
şikebahçenin şike sezonunu açtığı maç.
ali ismail korkmaz, fenerbahçe yıkılmaz tezahüratının, kendini "ya allah bismillah allahuekber" olarak güncellediği maçtır.
Tebrikler fenerbahçe'm
şampiyon olacaksınız
inanın.