bugün

iki tam bir yarım eder.
Bir baba ve kızının sevgi dolu ilişkisi olabilir fakat ülkece ahlaki bozukluklar gösterdiğimizden kimse bu ihtimali değerlendirmemiş.
Levent yüksel ve sevgilisi geldi aklıma nedense. Sevgilisinin doğumuna bile şahit olmuş.
Hayta ismail 62 yaşında.
Brad Pitt johnny depp yaşasa olur adamlar bakımlı ve genç duruyor.
hatunun başka bir tokmakçısı vardır.
benim tanıdığım bir profesör, öğrencisi ilişkisi vardı, almanya´da, hatta kız hamile kaldı, çocuk doğurdu.

ve inanır mısınız, 2 yıl falan sonra, kız 22-23 yaşına geldiğinde profesör de 52-53 yaşındayken, profesör, o kızı bir başka 20 yaşındaki öğrenci için terketti.
goals as fuck dedirten, iki halkalı bir saadet zinciri. hiçbir beis görmediğim gibi kısa süreni makbuldür diyorum.
Tamamen duygusaldır.
"Senede bir gün " aklıma bu şarkı geldi nedense.
Kısa süreli ilşkiye örnektir.
(bkz: paranın kaldırma kuvveti)
yazar burada " bana neden vermedin fallik ! " demekte.
Elli yaşında kalkar kalkar hehehe.
iki ucu boklu değnek bir konu...
Karşılıksız burs harici her türlü ilişki sıkıntılıdır.

Gerçi bana ne, yolunsunlar amk.
dicaprio.
Yasaklanması gereken para ilişkisidir.
Karşılıklı çıkar ilişkisi.biri parayı diğeri vücudu kullanıyor.
Olabilir be var bunda iki taraf mutlu ise.
Daddy Issues muhtemeldir kimse 50 yaşında derisi sarkmış erkekle olmak istemeze eğer milyoner değilse.
Bakış açısına bağlı olarak değişir. 20 yaşındaki kızların hepsi demiyorum ama genelde seviyorlar böyle şeyleri. Bizdeki mature sevdası gibi bi şey herhalde. Lisedeyken 30-40 yaş arası hocalarımıza hepimiz demişizdir ne güzel götü var lan bu kadının falan diye. Demedim diyen yalan söyler. Kızlar da bu beni ne şeapar haa falan diye düşünüyor olabilir.