bugün

kendi elleri ile oğlunu ateşe atmıştır. sosyal medya hesabında paylaştığı foto tepki alınca da hesabını kapatıp izini kaybettirmeye çalışmış. ama aile ve sosyal politikalar bakanlığı, aydın il müdürlüğünün soruşturma açmasından kurtulamamış. ailenin kurtarılması ile ilgili hiçbir politikası olmayan, hiçbir proje üretememiş olan bu zavallı bakanlığın, bu tip olayları soruşturma açarak önleyebileceğini düşünmek de saflık olsa gerek.

görsel
Ayyaş babadır. Cocuğuna o yaşta eğitim vermesi gerekirken içki içmeyi öğretiyor. Ne bilinçli bir ebeveyn. Kötü çocuk yoktur, kötü anne baba vardır.
Normal çağdaş bir babadır. Neye tepki göstermişler aq içki içirmiş namaz mı kıldırmış ki 5 yaşında çocuğa.
Denyo nedir? Nasil olunur? Sorularina alternatif bir cevap olma niteligi tasiyan, beyinden mahrum bir baba figurudur.
olaya birde söyle bakalım
ee şimdi ne olacak.

çocuk babanın elinden alınacak
sonra Devlet yurduna verilecek
18 yasina kadar orada kalacak
sonra da kedi gibi kapının önüne konulacak.

o yaştan çocuğun hayatı ana babasını aramakla geçecek
sonra iş hayatına giremeyecek doğru düzgün.

yani aslında kusura bakmayın da ayyaş babanın elinde kalmasi yurtta kalmasindan daha iyidir.

yurtlarda malum çocuklara neler yapiyorlar.
çocuk ebeveynlerinden alınmalı ve hem çocuk hem aile rehabilite edilmeli.
10 yaşında çilingir sofralarında muhabbet eden bedreddin'i şaşırtmadı ama bizim zamanımızda sosyal medya yoktu.
Anne ve baba yol göstericidir.
Sekiz yaşında babasının teşvikiyle uyuşturucuya başlayan Robert Downey jr ı aklıma getiren, sorumsuz baba örneği.
Sayın bakanlık bu defa bir kereden bir şey olmaz dememiş, hayret.
doğal olarak büyüklerin söylediği her şeyi ciddiye alan bacak kadar çocukları "allah günahkarları cehennemde yakar" filan diye korkutan, on yaşına geldiği halde namaz kılmayan çocuklarını ilgili hadise uyarak döven, küçücük kızların başını örtüp, çuvala sokan dinci psikopatlar kadar kötü bir baba sayılmaz.
Çocuğa dini eğitim vermenin zararı yoktur. Dini tam anlamıyla bilir ileride isterse ateizmi de seçebilir sonuçta belirli bir yaştan sonra insan kendi kararlarını kendi veriyor, kimse ona karışamıyor. En azından neyi reddettiğini bilir. Sağdan soldan öğrendiği yarım bilgileri din sanmaz. Ya da olursa bilinçli bir dindar olur, Allah var deyip her haltı yiyenlerden olmaz.

Ama burada adam çocuğun sağlığıyla oynuyor. Umarız çocuk ileride alkolik olmaz. Genelde bu tiplerin çocukları serseri olup, berduş gibi geziyor sokaklarda.
profil resmine yeni rakıyla çekilmiş fotosunu koyan baba.
Biraya içki demek : )

Biranın yararları eten daha fazladır.
Şakanın sırası değil ama çocuğun halini merak etmiyor değilim. *
şişenin içinde su olabilir kardeşim. hatta kendisi içmiştir birayı, boş şişeyi çocuğun eline verip, içiyomuş gibi dik olm demiştir.

çocuğunu arabanın direksiyon koltuğuna oturtup fotoğraf çektiren anneler babalar da var...onları da 18 yaşından küçük çocuğa araba verip trafiği tehdit ediyo,diye de soruşturma açalım o zaman.

ben şahsen onun bi şaka olduğunu düsündüm şimdi.

ben o babanın çocuğa gerçekten içki içirdiğine inanmıyorum. ancak kanıtlanırsa inanırım.

madem bu kadar duyarlısınız, istanbul´da bisürü 8-9 yaşında tiner çekip sigara içen çocuklar var. o kkonuyu da lütfen tematize edin o zaman.