bugün

fazla ciddiye alınmaması gerekir.
bizim burdaki cok acik sozlu, en fazla 3-4 saat gider diyor. hatta isi abartip orjinal parfumlerinde artik 5 saatten fazla kalici olamayacagini iddaa ediyor.
bursadaki eyfel adlı parfümerinin sloganıdır.
Bilgi sahibi olmak için önce denemek gerekir. Şahsım adına Bvlgari Blue nun kokusunu beğenirim ve kullanırım. Son 2 senedir Orjinalini kullanıyordum. Bir gün Bursa kapalı çarşı eyfel mağazasından 5 liraya aynı kokunun çakmasını aldım. O güne kadar orjinal parfümü fark etmeyen insanlar hangi parfüm bu diye sormaya başladı. Zararlı olabileceğini düşünerek cilde sıkmayıp sadece giysilere sıkmama rağmen bu durumu yaşıyorum. Giysilerde kokusu en az 1 gün süre ile kalıyor. 3 günü test etmedim. Ayrıca sadece Bvulgari Blue için yorum yaptım. diğer kokular nasıldır bilmiyorum.
Sözlük yazarlarına sesleniyorum içine ne koyuyorlarsa cildinize sıkmayın alerji yapıyor.
çamaşır suyu esanslı su satıyordur. belki de sidik. hepsi sarı ve tonları zaten.
Esnaf asla doğruyu söylemez iş konusunda. Abi orjinal mi diye sorulan her soruya orjinal derler.
belki kalıyordur, bilemezsin. ben zaten parfüm falan kullanmıyorum. onun yerine bol çemen yiyorum. bak o işte onun kokusu üç dört gün boyunca üstünden çıkmaz.
Doğrudur. Cilt kanseri çok kalıcı bir hastalık.
Akplidir.
Alnımın akı ile helal para kazanıyorum diye etrafta dolanır. Fakat Kapalı bir kutuda kımıldamadan durursak 3 gün kalabilir .
(bkz: beş kuruşa üç köfte)
3 gün olmasının sebebi, ideal olduğundandır.
2 gün olsa rağbet görmez 4 gün olsa insanlar kolay inanmaz o yüzden 3 gün tam istenendir, pazarlamacı mantığı denmez olsa olsa kurnazlıktır.
Hepte güzel tezgahtar kızlar çalıştıran esnaftır.

- yanında bir de şundan verelim mi Fikri firar bey.
+ vir vir sen ne istiyorsan vir
- borcunuz 90 TL

Lan sözde ucuz diye ve 5 tllik parfüm almak için girmiştik dükkana.*
Parfümde kalıcılık isteyenlerden bıktığı için bu yalana başvurmuştur. Günü çıkarır dese almaktan vazgeçecekler var.