bugün

Baska erkeğin elini tutmus kızla değil evlilik yanından bile geçilmez.

Öpüşmek, hemde 5 farklı erkekle..

Yuh aq yuh!!
gavatsanız gayet de evlenebileceğiniz durumdur.
Mide de mi yok kardeşim sizde ya. 4 olsa neyse de 5 bardağı taşırmış.
Dul ve çocuklu bir kadınla bile evlenilir. Eğer bu kadın namusuyla yaşamış ise. Hz Muhammed dul ve çocuklu Hz Hatice ile evlenmiştir. Hem de daha önce kendisi hiç evlenmemiş iken. Şüphesiz balikesirli ölçüte bakar.
herkesin hayatına kimse karışamaz.
Ergen yazar beyanıdır. Bakınız kendisi önüne gelenle opusur istediğini yapar sonra tertemiz el değmemiş kız arar .
Türk ise istenmez genellikle, yabancı ise hoş görülür.
tek olmaz uğursuzluk getirir. 2 ve katları olmalı. 2-4-6-8 vs gibi.
sen sakın evlenme kardeş...aman ha? yakınından bile geçme...sakın haaa...günah olur.
En yapıcı yorumların en çok eksiyi alması..

"ilerde çocuğum olursa ne diyecem yavrum ananı gençlik yıllarında parklarda başka erkekler elliyor, öpüyormuydu.."

Evet üslub iğrenç.
Durum daha iğrenç, allah korusun.

Vay efenim kimse kimsenin aşkına, cinsel hayatına karışamaz.
Gençtik, çocuktuk ne var.

Ben buna karışırım.
O da bana karışsın. Bu kavga zıtlık gibi tolerans gösterilebilecek bir konu değil çünkü.

Yok be, allah korusun.
Temiz temizi, kirli kirliyi bulsun. Amin.
Olm şu zamanda sadece 5 erkekle yetinmişse öpüp başınıza koyun. Çift haneli sayılara ulaşıp bir de bunların bir kısmıyla sevişmesini periscopta canlı yayınlayan cıvırlar var. Onları ne yapacaksınız acaba *
arkadaşın dediği gibi 4 neyse de, 5 olmaz. bizim de biz çizgimiz var.
5 erkek 10 dudak eder yaklaşık olarak. Evlenilmez.
125 e kadar yolu var.
Öpüşmek ama nasıl öpüşmek. Emmek adeta.
(bkz: bir elin parmaklarını geçmez)
Olmaz onunla.
Ya Sen beș kızla opusmussen, sende evlenmiceksin o Zaman.
iyi ki de öpüşmüş. Sen evlenme onla sakın ha!
5 erkekle gruba giren evleniyor da...
başka erkeğin elini tutmus kızla dahi evlenmemek gerekirken bu tip kızların yanından bile geçilmez.

öpüşmek, hemde 5 farklı erkekle..

yuh aq yuh!

Doymuyor aq soytarıları!
5 erkekle aynı anda öpüşmüşse cidden evlenilmez. bir dudağı yerde bir dudağı gökte tuhaf bişeydir o töbe yarabbim. ama ayrı ayrıysa o zaman belki orta yol bulunur. emin olamadım şimdi.

şaka bir yana bazı keko kardeşlerime şunu söylemek istiyorum. hayatında tanımadığın, ilerde evlenme ihtimalinin olduğu, ama garantisinin olmadığı kızların hayatlarına burnunuzu sokmayın artık. kimse sizin köleniz değil. ilerde kocam olursa diye de şimdiden onun baskısı altında yaşıyor bazı yarım akıllı kızlar. hem onlara yazık, hem de size ne lan.
Olmaz o Kişiyle.
Az öpüşmüşsün amk biraz daha öpüş istersen.
türkiye´de olmaz tabii.. başka yerde olur da türkiye de öyle kadını 28 yerinden bıçaklayıp öldürmen lazım. yoksa sana gavat derler.