bugün

beşiktaşımızın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş karşılaşması.
beşiktaş bu maçı kazandığı takdirde gruplara kalmak için playoff maçı oynayacaktır.
guti oynayabilecek mi, uefa'ya adı verildi mi diye merak ettiğimiz maçtır. beşiktaşımızın güzel futbol oynayarak turu geçmesini umuyoruz.
ilk maç kadar zor geçmeyeceğini düşündüğüm maçtır.

(bkz: tek rakibimiz zapo)
beşiktaş'ın zorlanmadan kazanması gerekiyor, kadrolar buna uygun.
beşiktaşın en az 3 farkla kazanacağını tahmin ettiğim, tribün şova hazır olunması gereken maç.

demedim mi ben :D
beşiktaş' ın galibiyeti ile sonuçlanacak maçtır.
beşiktaş' ın seyircisinin önünde şov yapacağı karşılaşmadır.
'sevinmek için sevmedik ' diyerek gidecegimiz karşılaşma.
beşiktaş'ın işi hiç kolay değil zira fenerbahçe vegalatasaray gibi onlarda ekşi portakal. ilk maçta hakan arıkan'ın müthiş performansı olmasaydı beşiktaş ın bu turda pek fazla ümidi olmayacaktı. tabiiki 2 takım arasında inanılmaz kalite farkı var ancak futbolun taktik anlamda modernleşmesi bu kalite farkına kota getiriyor. bu maçı alsa alsa q7 yi alır.
(bkz: harbiden)
türkiye saatine göre kaçta olduğu bilinmeyen ve henüz sözlük tarafından açıklanmamış maç!

sözlük yazarlarının, bu bilgiyi es geçmesini anlayamıyorum.
21:00 sularında başlaması öngörülen müsabaka.
dün geceki fenevbahçe faciasından sonra bu maçı izlemek ayrı bi zevk olucak bizim için...

(bkz: aklıma geldikçe gülüyorum hala)
üst olmasını beklediğim maçtır.
2 gün önce çok rahat geçeceğini düşündüğüm ancak dünkü sonuçtan ötürü kafada ister istemez soru işaretleri oluşturan karşılaştırma.

allah korusun diyorum, başka da bir şey demiyorum.
tanım: beşiktaş için "şimdilik" sezonun en zor maçı.

ilk maçtaki rezil futbol ve hz. hakan arıkan'ın sayesinde kurtardığımız beraberliğin acısını çıkaracağımız maç. inönü stadı'ndaki yerimi alarak sigara üstüne sigara yakarak izlemek istemediğim maçtır.

haydi bastır şanlı kartalım
viktoria plzen'e koyalım

adınla sanınla sen yürü
arkanda taraftarın gücü!
akşam formalarımızı giyip izleyeceğimiz, uefa ön eleme maçı.
hem taraftarların hem futbolcuların şov yapacağı maç.

(bkz: dale cavese)*
beşiktaşmızın ilk 11'i
HAKAN arıkan, ERHAN-i. TORAMAN-ZAPOTOCNY-i. ÜZÜLMEZ, ERNST-NECiP, HOLOSKO-DELGADO-QUARESMA, BOBO

yukarıdaki 11'e bakılırsa bernd schuster'in ilk maçtan gerekli olan dersi çıkardığı anlaşılıyor. bu kadro turu geçer.
d-smart denen meret olmasada bizde yerel yayınlardan ( ntv spor, atv vb...) izleyebilsek.

edit:netten izlenebilecek bir blog , site bilen varsa buraya yazarsa makbule geçer.

2.edit: cany13'te olmasa ne yapardık bilmem. sağol cany.
maçtan önce dünkü fenerbahçe maçında olduğu gibi ilker yasin ve hikmet karaman'ın yorum yaptığı maçtır.

Allah verede abdest almış olsa cinibik herifler. fenerbahçe gibi beşiktaşımı da eletmesinler. *
sol bekinin orta yapmayı bilsem barselonada oynardım gibi bir demec verip insanlıgı yarması. (bkz: Aragorn mouth of sauronu sol eliyle parca pincik etmesi)
lerin sıçtığı ve yenilerine açık olduğum maç.
iyi futbol falan neyse de bir şekilde kara kartalımız kazansın denilen maçtır.