bugün

Polyanna nın erkek versiyonu.
zavallı karaktersiz kişilik bokluğu.
kızın isminin nazlı olduğunu belirten erkektir.
Edison bile 999 ampul patlatmış.
Delilik aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir.

Einstein işi çözmüş. Siz hâlâ naz yapıyor demeye devam edin. Ehehe.
48 defa çıkma teklif etmiş ve bezdirip abartmış erkektir. Ben bazen kız çok güzel olsa da sırf ayar yemekten korktuğum için susuyorum. Adam işin suyunu çıkarmış.
iyi niyetlidir.
zorlama kardeşim gerek yok. gururunu ayaklar altına almasına izin verme. naz değil süründürme diyoruz.
O erkeğin ruh halini anlayamam lakin kadın artık işi başka boyuta taşımıştır.
Herif guzel iyi dusunceli hayatin her turlu sillesine ragmen dunyaya guzel bakan apache.
bence bir insanı 48 defa reddeden kız maldır. ulan adamın suratı mı yok ya da götü kafasından mı çıkmış? ne kadar çirkin olabilir ki 48 defa reddetmişsin amk kezbanı!

48 defa denemiş adam. belli ki istikrarlı ve ısrarcı. eriyip bittikleriniz de size götünü dönüyor. yapmayın böyle. erkeklere kedi köpeklerinize verdiğiniz değerin yarısını vermiyorsunuz. onlarınki de can.
Haklıdır 50 olmadan anlayamazsınız.
Muğla plakası var diye geldim. niye 48 harbiden, çok spesifik bir sayı...
Benim de aynisini yapasam var bu aralar ama sapik deyebilirler.
Sapıktır.
Düğün davetiyesinide kıskandırmak için yollandığını düşünen umut dolu erkektir.
Yollar yürümekle aşınmaz.

Gemileri yaksın.
Ümit etmenin dibine vuran erkektir.
bu noktadan sonra kız naz yapmıyor artık sen sapıklık yapıyorsun.
napsın garibim *
Kimisi için bu durum; beyhude bir bekleyiştir. Hayallerde yaşıyordur. Çok geçmez akıllanır Der. Kimisi de şöyle düşünür; her yol kapalı olsa da, kapısından ayrılma, o sana kimsenin bilmediği gizli kapıyı açar. (Hz.mevlana) fakat kimin kapısında beklemektedir ? Esas mesele budur işte.

Peki o halde bu durumda sonuç ne olacaktır ? Bu kimden istediğinize bağlı. Kuldan isterseniz yaş. olmaz o iş. Hakdan isterseniz, bir alameti farikası vardır. Gizlice, sadece senin anlayıp idrak edebileceğin tarzda sana beklemeni salık verir rabbülalemiyn. Sanki bekle der. Sabredebilirsen muradına nail olursun. Emeline arzuna erer Maksadına kavuşur hacetin yerine gelir. Zamanını da sorgulamadan paşa paşa beklersin hemde. Sır burada gizlidir. Ehline malumdur. Yani olacaksa beklersin/bekletirler. Olmayacaksa/vermeyecekse/nasip değilse Hak seni bekletmez boşu boşuna merak etme. Bir sebep hasıl olur, bilirsin anlar yaşar idrak edersin. Veyahutta gelir biri alır gider sende vazgeçersin. O yüzden kimi, kimin kapısında beklediğini iyi bil. Zira Herkesten her şey beklenmez. Bu işler ince işlerdir.
kızların sevdiği halde naz yapmak amacıyla reddettikleri olduğu doğrudur . ancak bu kadar reddediyorsa bu naz değildir artık .
inanmıştır.
Doktora gorunmesi gereken erkektir. Lan kiz seni istemiyor işte naz yapilmaya değmezsin bile bence. Evet.
Elinde başka tercihi olmayan erkektir.