Yazar burada kendisine barnak basıvermiş...

Swh...
Sevmişlerse, Herkese mutluluklar demek düşer. Ama yaş aralığı baya fazla yaa. Bilemedim şimdi, ileride sorun olur mu acaba..
yahu bize ne bundan bizim derdimiz bize yeter .
20 yaşında kezo arkadaşım var 45 yaşındaki adamla arabada yiyişiyordu en son. Adamın karısı yakalayınca patladılar. Adam en son bi daha beni arama demiş agahshshjs. Yenge boşayınca geri döner merak etme dedim ben de.
Anlamlandıramadım la.
Her iki tarafın da biraz kendisine saygısı varsa yapmayacağı birşeydir.

Sen olgun dostum evet sen. 25 yaşındayken henüz yeni doğmuş birisini 20 yıl sonra nasıl sevip, sevişebileceksin. Hadi miden kaldırdı diyelim, acaba aranızdaki hangi ortak noktanın bir çekim alanı var ki buna aşk diyebiliyorsun.
var bir hayalimiz...
Sübyancı ilişkisi. Tez vakte soruşturma başlatıla.
Arada duygusal bir bağ oluştuysa iki tarafın birinin terketmesiyle patlayacak ilişki. Kız güzelse muhtemelen kız terkeder ne yapsin kendi 25 yasina geldiginde 50 yasinda olan adami. Arada aşk bağı yoksa yine biraz gider sonra biter. Kiz biraz para yer adam biraz kendini eğlendirir. Her türlü biter. evet.
(bkz: paris te son tango)
25 yaş da hayli fazla ama, çiftimiz baba kız gibi durmuyorsa, kimseye birşey demek düşmez. Duruyorlarsa da bi tarafın fahişe olduğunu anlamak zor değil tabiiki.