bugün

finansbank telefon bankacılığı hizmet numarası.
bir saat uğraşmanız sonucu hiç kimsye ulaşma imkanınız olmayan hat
finansbank telefon bankacılığı numarası.
iki gündür beni ve etrafımdaki bir kaç kişiyi saçma salak saatlerde arayarak huzur kaçırmaktadır.
arayip "sinyal sesinden sonra mesajinizi birakabilirsiniz" cumlesini duyabileceginiz numaradir. on numaradir.
az önce tarafıma çağrı bırakan numaradır, finansbankındır.
ya kontörünüz yoksa ödemeli filan arasaydınız. böyle çağrı filan ayıp oluyor. aramızda haberleşmenin lafımı olur? görmeyeyim bir daha.

(bkz: ödemeli aramak)
haftasonu falan dinlemeden sabahın köründe arayan bankanın hizmet numarası.
zorla kredi kartımı sigortalamaya çalışan finansbank hizmet şeysi. hatta ayda 6,5 TL neye vermiyoruz ki beyefendi neden kabul etmiyorsunuz? gibilerinden üzerime gelmişlerdir. tövbe tövbe sanane kardeşim.
iki günden beri sürekli taciz eden finansbank numarası. hayatım boyunca ilk kez bir müşteri hizmetleri numarasının çaldırıp kapattığına şahit oldum. ilk aramalarında herhalde hat kesildi diye önemsememiştim fakat daha sonraki aramaları da aynı şekilde olunca kontörü bitmiş ergen modunda çaldırıp kapattıklarını anladım. çok ilginç gerçekten. bu nasıl bir bankacılık anlayışı? ben mi arayacağım yani onları? ki finansbank hesabım yok.*
çağrı bırakıp kapatan, arayıp sesimi dinleyen bankacılık numarasıdır. ilginçtir bugün telefonum kapalı olduğu halde, sinyal sesinden sonra mesaj bırakmayı ihmal etmemişler. bi ara gerçekten aradıklarında uyuyodum, şöyle bie konuşma döndü aramızda;

- alo finansbanktan arıyorum ben
+ hıık höök, hıı yaa, bidakka.. efendim? uyuyodumda
- rahatsız ettiğimiz için özürdileriz, kartınızla ilgili sorum olcaktı
+ aslında sonra arasanız uyuyorum şimdi, sağlıklı cevap veremeyebilirm
- peki ozaman öğleden sonra uygunsa görüşürüz
+ uygundur, sinemaya falan gideriz, planın varmı..

arkadaş gibi banka, sağolsunlar.. bazen ödemeli atcak diye de korkuyorum.
sabahtan beri 5'ci kez arayan numara. yok açmıyorum arkadaş. finansbank ile alakalı hiç bir mezvum yok. hesabım yok, kredi kartım yok!! ne yani kafamı mı siktireyim sabah sabah yahu!