bugün

olgun kadındır. artık kendisine abla değil teyze demek doğru olur.
EN SEVDiĞiM KADINDIR. NAZI KAPRiSi YOK, ŞIMARIKLIK YOK, iNSANI YORMAZ. OLSA DA SEVSEK...
40 yaşındaki kadın olma vasfını kaybetmesi en fazla 12 ay sürecektir.
kadın kelimesinin hakkını verecek yaştadır.
20 yaşındaki veya 30 yaşındaki kadından hiçbir farkı yoktur. yaş sadece bu dünyada geçirdiğimiz zamanı ortaya koyan sayısal bir veridir. insanı sevdiren de nefret ettiren de karakteridir. karakter ise sanıldığı gibi yaşa değil, yaşanmışlığa bakar.
Valla bu yaşlara geldiğim de 30 falan gösteriyorsun desinler bana yeter . Her 40 yaşına gelen kadın hayalidir diye düşünüyorum.
onca kadınla sohbet ettim. 40-50 yaş arasındaki kadınların sohbeti gibi yok. yakışıklı biri olarak bu teyze gurubu peşimi bırakmıyor. gerçi 30 yaş üzeri kadınlar peşimde.

yaşım ufak olduğu için buruk bir hal alıyorlar iç geçirip hüzünleniyorlar şanslarına küssünler.
her türlü gideri olan eğer az kullanılmış darbesiz hasarsız kadınsa tadından yenmeyecek kadındır..
Bazısı var hakikaten güzel yaş almış diyor insan;
Senelerin birikimini lehine çeviren, tecrübe ile güçlenen, varlığı bulunduğu ortama değer katan kadınlar var benim de hayran olduğum.

Bazısı da yaş almanın getirdiği yaşlılık sendromu ile doğru orantılı iyice ergenleşen ve çirkefleşen, tecrübelerin onları iyice depresif ve özgüvensiz kıldığı kadınlardır. Burada da vardı böyle bir kezo teyze, düşman götüne.
sözlükten gayet hoş ve bakımlı ayaklara sahip birisiyle tanışmıştım. hoş ayak fantezisi anlarına vesile oldu tanışmamız.
çıtır hasarlı lokal boyalıymış pampa.

mk. sanki 2. el araba tarif ediyor.
Kendine bakmışsa, bakımlıysa eğer kadının zirvesidir.
Sözlüktekileri bi ben tanımamışım herhalde.

Yaş almayan birini tanıyorum reelde. Bakım her şeydir.
Ne istediğini bilen kadındır gereksiz muhabbetlerle yormaz.
Kadının en güzel olduğu yaştır. Bekliyorum.
görsel
Sevişiridim kesin.