bugün

en tehlikeli kadın tipidir. ağır ruh hastası olur bu tipler.

lüzumsuz bir inanış uğruna 40 yaşına kadar bekaretini saklamış ve bu nedenden dolayı yaşadığı hormon patlamalarından dolayı hayatı önce kendine sonra etrafındakilere zehir eden psikopattır.

uzak durun. hele bir de çocuk sahibi olma sendromu da devreye girerse aman diyim.
5 sene sonranın kedili teyzesi.
psikolojisi demir gibi serttir. içinde nevrotik bir açlık vardır ama o açlığın nedenini herkes bilir bir o bilmez. etin tadını alacak abi. almadan olmuyor. erkeklerde bir sıkıntı yok ama seks yapmayan kadınlar bir süre sonra sapıtıyor.
ilk sevişeceği akrep burcu erkeği olmalı. bana dua edersin.
böyle bir hayatı seçmiştir ya da yaşadığı belli zorluklardan ötürü bu yaşına kadar ilişkiye girmemiştir. insan bu, ne yaşayacağını kendisi kestiremezken bir başkasının kestirmeye çalışması anlamsız.

Yok nevrotik, yok genç erkek, yok akrep burcu.. saçma sapan şeylersiniz.
psikolojik de olabilir aksine aseksüel de olabilir. bakire bir arkadaşım vardı ama halâ bakire midir bilmiyorum.
Kitleme hastalığı vardır. Banko.
Manastırlarda yaşayan bütün rahibe kadınlar. Avrupa'daki kilise hastanelerinde çalışan bütün hemşire kadınlar.

Yemin ediyosun bunun için. Çok büyük cezası var.
Kendi bileceği şey.hayat onun.
Tercih onun olmakla birlikte hayatı ıskalamış kadındır. Tabi bunu ona anlatmaya çalışmak, gözleri görmeyen birine gökyüzünün maviliğini anlatmak kadar zordur.

Geçmiş olsun.
rahibe teressa.
40 yaşına kadar ilişkiye girmediyse gerçekten dirayeti için şapka çıkarmak gerekir. helal olsun diyorum çok sabırlıymış.
manastırda yasayan bir rahibe olabilir.
seksin yerine neyi koyduğu o boşluğu neyle doldurduğu merak edilen kadındır.
genelde çok sinirlidirler. halbuki bi kere sevişseler sakinleşeceklerdir.
(bkz: rahibe).