bugün

40 yas altı yazarların yazar olamamaları için direndikleri kampanya.
Evladım bugün 40 Yaş veya civarında olanlar Amerikalıların X ve Y jenerasyonu olarak yetiştirdiği dünyalı jenerasyonu! Yani teknolojinin, sosyal medyanın vs. sıfır dolduğu noktadan bugün var olduğu noktaya gelişmesine nedenolan, bütün bu gelişmeleri icat eden jenerasyon!Yani senden önceki binlerce yıllık jenerasyonda çok daha zeki, ileri görüşlü, kabiliyetli olduğu gibi sen ve senden sonra gelecek jenerasyonların da asla sahip olamayacağı bir zeka, eğitim, bilgi, beceri, vizyon ve birikim seviyesine sahipler. Yani dünyanın 1 yılda 1000 Yıl gibi bir süre ileri zıplamasına neden olmuş ve/veya bütün bu gelişmeye şahitlik etmiş, hatta bütün bu gelişmeyi bizzat sağlamış jenerasyon bahsettiğin! Adı üstünde X ve Y jenerasyonu! Böyle bir jenerasyon ne insanlık tarihinde daha önce geldi, neden sonraki çağlarda gelecek. Bu nedenledir ki en az eğitimli, en düşük seviyede olanları dahi gerek kendilinden önceki, gerekse sonraki jenerasyona göre asla yeri doldurulamayacak bir bilgi, beceri, entelektüel birikim, vizyon, eğitim ve görüş sahibidirler!!!

Özetle; 400 Küsür bin Yıllık homospiens yani insanın olarak primattan ayrılıp insana dönüştüğü bütün bu süreçte bir anda saniyeler ile 1000 yıllık gelişme kat edilebilecek ortamı yaratan jenerasyonun ta kendileridir bunlar!

Bu nedenlerdir ki X ve Y jenerasyonundan bu insanlar ile bunlardan önceki ve sonraki jenerasyonların eğitim, bilgi, birikim vb. her hangi bir alanda sidik yarışına girmeleri oldukça anlamsızdır.....
5 senem kalmış.

o zamana kadar akp interneti yasaklamazsa bu konuyu bi daha konuşalım.
40 yaş üstü gelsin bana yazsın, hayat tecrübelerini aktarsın. Bana şunu bunu yapmamalısın desin. Biraz sizin düşüncelerinizi duymak istiyorum.
görsel
ramiz dayının ölümü sonrası ezel gibi olur buraları.
15-16 yıl daha burada kalmama imkan sağlayacak kampanya.

emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Demek 40 yas ustu silinsin öyle mi ? Daha sictigin bok denize ulasmadi, baba parasi yiyen rezil kepazenin tekisin, kendi ayaklarının üstünde durmaya mecalin yok, yatalak dedenle ugrasirsin beyninle götün yer değiştirmiş bize ayar vereceksin aklınca öyle mi ? Sivilceler ne alemde sivilceler sen ondan haber ver.
Gençler bizde yaslanicaz ama o zaman ne olacak.
Kırk mı yaş?
O zaman CB de silinsin abicim. Ona eyvallah da bize niye yallah?
Cinlerimi salarım bak üstüne, dünkü shit. *
"asalım...asalım" red kit çizgi romanda cenaze levazımatçısının, mahkemede jüriyi etkilemek için yaptığı şamata.
bunun tersine liseli yazarlar silinse daha hoş olur.