bugün

Aklıma nedense idiocracy filmi geldi. Sizin gibiler çılgınlar gibi ürerken, aklı başında insanlar bu toplumda, dünyada çocuk büyütmenin zorluğundan çekinip çocuk yapmıyor. Spoiler da verdim buyur. Hadi çoğalın şimdi.
Kesinlikle katılmadığım önerge.
40 yaş üstü adam sekste boşalma odaklı olmak yerine, o anın tadını çıkartan adamdır.
Ergen ve libidosu arşa çıkan genç bir erkek için boşalacağı bir deliksinizdir, heyecansınızdır, libido törpüleyecisinizdir, seks Masterını yaptığı skordan ibaretsinizdir.
40 yaş üstü adamlar için ise arzu edilen ve tadı aheste aheste çıkartılacak üzerinde çalışacağı zevk unsurusunuzdur. Tesadüfen orada değil o seçtiği için ordasınızdır.Acelesi olmayan, hazmede hazmede kendini doyuran ve karşıdakine farklı deneyimler temin eden adamlardır.
Harikalardır, yalarımdır.
Siken ve sikilen razıyken bizi ilgilendirmez efendim. Saygılar.
her kuşu s.ktiniz bir leylek kaldı zaten.
asıl seks 40 tan sonra güzel.
beni upsu açık oylamaya mecbur bıraktınız. hayvana anlatır gibi anlatmış tebrikler.
şimdi bir, iki kelam etmek hasıl oldu da... neyse, çenemizi tutalım da mübarek çarşamba günü susalım vve günaha girmeyelim.
yine de şunu belirtmeden geçemeyeceğim...
hiç erkekle yatmadım, bu bir kusur olabilir sizce ama bir erkek olarak; güzel olan 18 yaşında bir kadın ile sevişmek yerine 45 yaşında çirkin bir kadın ile sevişmeyi tercih ederim.
nasıl yani ben 40 üstü olunca üniversitelere yazılıp çıtır peşinde koşamayacak mıyım?
pek yasaklamaya değecek kadar yapılmıyor da gibi zaten...
Size ne evlat. Sikimizin amirimisiniz?
Seksi sadece çocuk yapmak için düşünen de ne bileyim.. taş devrine hapsolmuş ilkel biridir zaar.
Ne demiş şair,
"Dünyayı güzellik kurtaracak..
Bir insanı, sevmekle başlayacak herşey!"

Velhasılı,
Sevin, sevişin.
Sevdirin, seviştirin
Sevişmek isteyenleri buluşturun.

Üremekten de vazgeçin amk. Olmuşuz zaten 8 milyar falan. Daha fazlasına gerek yok kodumun dağında.
barajlarda su seviyesi mi düştü yine !..
Bu erkek cinsi sevişmezse savaşır, kadın döver öldürür, rahat durmaz.

Önemli mevkiler 40 yaş üstü işgali altında olduğu için kesin dünya savaşı çıkarırlar. Bırakın sevişsinler.
up boobbs'a bu sefer hak veriyorum, kızçe güzel yazmış. ayrıca 80 yaşından sonra bile çocuk sahibi olabilen erkekler varken 40 çok erken olmuyor mu?