bugün

muhtemelen herşey zararınadır, % 60 indirim vardır lakin mağazanın içine girdiğinizde herşey ateş pahasıdır. insanları kandırmakta üstlerine yoktur. ayıptır, günahtır lan!

(bkz: amerikanın oyunu bunlar)
milletin duygularını sömürerek,malı götürmeye çalışan mağazadır.
(bkz: sezonu kapatıyoruz)
ismi "kapatıyoruz" olan mağaza.
yıllardır galeria deriden de olan indirim yazısıyla aynıdır. Lakin hiç indirim yoktur.
(bkz: tavsiye nedeniyle zararina satislar) *
"söz bu sefer kapatıcaz" pankartıyla ortamları şenlendirecek mağazadır.
(bkz: götü toparladık kapatamıyoruz)
müsteri çekmek için yapılan küçük sahtekarlıktır.
batan geminin mallarına duyulan ilgiyi kullanan mağaza.
bakırköy de istanbul caddesi kültür dershanesinin karşısında bi ayakkabıcıdır bu. bilenler bilir.sonunda sözünü tutup 5 sene sonra kapatmıştır ama.
(bkz: 4 senedir işletiyoruz)
bir çeşit satış stratejisi ama artık pek yemiyor.
piyasayı kapatıyordur, ondan bahseder.
4 senedir! krize "ben kapamadım, sende kapama" diyen dükkan işletmecisi, patronu.
(bkz: kapanmadan açık açık)
acındırma politikası ile satış yapma ıkınımı.
blöf yapıyordur yahut kararsızdır.
zohan filminde sahibi israilli olan spot mağazasıdır.
(bkz: pazarlama taktiği)
inanması zor ama esmer mobilya adlı mağaza sürekli olarak % 50 indirimde yazıyor 5 senedir.
elinde kalan mallari bir an önce satmak icin yapilan ticari bir hile.
yıllardır sizi düdüklüyorduk, bir nebze insafa geldik demek isteyen işletmedir.
(bkz: 4 senedir kapatiyoruz reklami yapan magaza)
ben türkiyenin muhtelif yerlerinde görmüş olduğumuz aslında mağzanın ismini kapatıyoruz olarak alan ve halkı bu şekilde kendisine çekip dideklemeye çalışan patronlarının ve formatının kayserili olunulmasından şüphelenen mağzalar zinciri...
müşteri malın da malı olsa bu lafı yiyip de içeri girmemiştir emin olabilirsiniz. ancak mağazayı yeni gören birisini kekleyebilirsiniz ki o da zaten geçiyordur uğramıştır. hitap etmek istediğiniz müşteri, geçiyor ve uğrayacak olan mıdır? azıcık akıllı olun ya fazla değil. ulan madem yeni bir şey üretemiyorsunuz bak burda boş boş oturup pinkeliyorum. gelin bi öneri alın, fikir edinin. nato mermer nato kafa işletmecilerden nefret ediyorum.