bugün

sözlük zirvelerinin hepsine
"eveeeet ben de geliyorummm bursalardannn"
şeklinde beyanatlar verip akabinde bizleri satan çok sevdiğimiz yazarımız montajelemaninin sözlükten sakladığı herneyse bulup çıkarmak için düzenleyeceğimiz yeni zirvemizdir. odasının talan edilip, çekmecelerinin boşaltılacağı, tüm kıyafetlerinin dolaplardan çıkarılarak didik didik edileceği zirvedir, ki neden gelmiyordur, gizleniyordur çıksın ortaya. *
hazırlıklarını yapmış katılımcıların vazgeçmek istemedikleri zirvedir. evsahibi olmasındır. onun nezdinde zirve toplanmalıdır.
banyo da benimdir dediğim zirvedir. artık döndüğünde evi nasıl bulur bilinmez.*
herşeyi karıştırın talan edin ama pofuduk terliklere dokunmayın onlar benim dediğim zirve.
july4th nin benden önce hislerime tercüman olduğu zirvedir.
"beleş evi bulmuşum köpek ne yazar" dedirten zirvedir.
kirli çamaşırlarına kimse dokunamaz onlar benim dediğim zirvedir, dökeceğim tüm kirli çamaşırlarını ortaya. **
katılımcıların aslan, kaplan, boğa yılanı, kurt gibi evcil hayvanlarını da beraberlerinde getirmeleri tavsiye olunan zirve.
köpeklerini çok seven yazarın evinde düzenlenecek zirvedir. **
köpeklerden oldum olası* korktuğum için katıl(a)mayacağım zirve.*
bendeki kopek kovucu aletten kimseye bahsetmediğimi farkettiğim, simdi tam zamanının geldiği, aletin düğmesine bastığınızda sadece köpeğin duyabileceği ve vıyk vıyk kaçmasına sebebiyet verecek bir ses çıkaran makina ile katılacağım çok heveslendiğim zirvedir.
montajelemanı'nın köpekleri geliyorsa benim de geleceğim zirvedir.**
sağır köpekten ne hayır gelir dediğim, bakkal hesabı fikrine ise çok sıcak baktığım, hatta yapmışken bizim evin alışverişini de aradan çıkartabileceğim yararlı zirvedir.
(bkz: körler sagırlar birbirini agırlar)
arazide 1 adet köpek kovucu alet olacağı için en iyisi katılayım dediğim zirvedir. çok kararlıyım çantamı hazırlamaya başlayayım bari.
son saldırılar sonucunda sesi soluğu kesilen, başına geleni kabullenmiş olan montajelemanının;
*anneeee, sen evi bu hafta temizletme, haftaya 5-6 gündelikçi çağırırsın, anca yeter
şeklinde bir beyanat vermesine sebep olan zirvedir.
zirve sırasında frankfurtta bulunacak olan montajelemaninin sünnet ile ilgili planlarını almanyadaki gurbetçilerimizin imkanı olmayan yavruları için kullanmasını öğütlediğim, zira taa almanyalardan bursalara işi kontrol etmenin zor olacağı zirvedir.
oldu olacak salonunda bi iç zirve düzenlensin "montaj'ın salonu halı saha zirvesi".
bursa il emniyet müdürü ali atıf birin amcam, vali mehmet ali birandin çok sevdiğim kayınçom ve bursa 3. alay komutanı yarbay filiz akının eltim olmasından dolayı sözlük olarak ulaşım ve lojistik açısından hiçbir sıkıntı çekmeyeceğimiz zirvedir.
köpeklerini de al git buradan diyerekten boş ve güvenli bir evde yapılabilecek zirvedir..
ayrıca gelmiş geçmiş dünyaca ünlü starların bahçede konser vermesini istediğimiz zirve.
montajelemaninin ününün sınırları aşacağı, paraya para demeyeceği zirvedir. artık sözlüğü de google ile aynı servere taşır, çünkü;

(bkz: ne olacak bu server in hali)
(bkz: server in sicmasi hadisesi)
(bkz: sozluk server inin sefilleri oynamasi)
okurken midemde bişilerin kığırdadığını hissettiğim zirvedir. neyse alienmiş...
ayrıcana benim olmadığım zirve zirve sayılmaz. gene ayrıcana köpek ten korkan köpek olsun icabında. ben üst kattaki açık pencerelerden birinden girip kapıyı neyin açarım. ayrıca sağır köpekler için bi düdük buldum. internetten siparişimi verdim. 2 haziranda elimde olur.
ayrıcana benim taşınma zirvemi aynı tarike ayarlayaraktan montajın evine yerleşeceğimi o yüzden herkeşin gelmekte serbest olduğu zirve olacaktır. montajın annesi hanım teyze. şu bavulları nereye koyayım?
bakkal kendime bişi alıyom siparişi olan?
adettir ilk defa gidilen eve bir hediye alınır, giderkene bir adet de modem alalım dedirten zirvedir.
hediye olarak götürülecek modemin kullanım esnasında üzerine örtülmesi için örülecek dantel işlemenin montajın özel isteği üzerine el yazması güllü budaklı dudaklı olması düşünülen zirvedir.